Bir şarkısın sen izdırabı!

Bana gerçekten ızdırap gibi geliyor ne zaman bitecek bu yarışma hiç hoş birşey değil bence o çocukların reyting için kullanılması ne yapsak rtüke mi şikayet etsek?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ya bırak o çocukları aileleri seve seve yolluyorlar çocuğum ünlü olsun diye sen nye uğraşcan ki alan razı satan razı rtük napsın :D ondan daha vahim doktorlarn bu kaçncı tekrarı onu şkayet etmeliyz bence sinrden çatlaycam düşündükçe zzzzzzzzzzzzzzzz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocuk olsun genç olsun her türlü müzikli eğlenceli programlar caiz değildir. Demek ki o kadar izleyenler olduğu için o tarz programlar televizyonlardan hiç eksilmiyor.

1|0
    0|0
  • Ben bu yarışmaya kızınca gerici muamelesi görüyorum. Daha ilkokul çağında sabi sübyanları sömürüyorlar. Bu yaşta bu çocukları kamera karşısına çıkarıp ruhsal gelişimine darbe vuruyorlar. 30 yaşındaki insanlar şöhreti kaldıramazken bu çocukların ruhsal yapılarıyla oynanmasına emeklerinin reyting malzemesi yapılmasına aileleri nasıl izin veriyor anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • Zorla çıkarmıyorlar. Herkes ünlü olma peşinde

1|0
    0|0
  • o prograqm için içimden geçenleri yazsam kesinlikle siteden atılrım

0|0
    0|0
  • hala yayınlanıyor mu?

0|0
    0|0
    • ben senin kadar sert düşünmüyorum. kanal elbette yatırım yaptığı projede kar amacı güder, ancak insanları çok güzel seslerle de buluşturdular.

Kızlar Ne Diyor 4

• çocuk sömürüsü. o çocukların aklına zorla karpuz kabuğu sokmak. rtük görmüyomu görüyoda işine geleni yanlış işine gelmeyeni doğru buluyo. burası türkiye.

0|0
    0|0
  • evet cok scma bır program

0|0
    0|0
  • Aynen öyle..Kullanılıyor çocuklar. Ama Rtük o kanala birşey yapamaz kanımca..

0|0
    0|0
  • İleride pişman olurlar mı acaba, merak ediyorum :F

0|0
    0|0
Yükleniyor...