Rec: Apocalypse 31 Ekimde Vizyonda, film hakkında neler düşünüyorsunuz?

Serinin 4. filmi vizyona girecek arkadaşlar takip edenler vardır bu filmden beklentileriniz var mı ve nelerdir?

Bu film ile birlikte Angela Vidal karakterini canlandıran Manuela Velasco'yu çok sevdim umarım beklentilerimi alabilirim filmden.

Fragman'ı sizlerle paylaşmak istiyorum :

http://www.youtube.com/watch?v=XdjrvwYO9nc

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Serinin 3. filmini paco plaza ile ortak yapmıştı jaume balaguero ve paco plaza 3. filmi oldukça rezil ve berbat bir hale getirdi konudanda epey sapmıştı saygıdeğer jaume balaguero bu 4. ve son rec i bakalım ne hale getircek iyi bir sona bağlıyabilcekmi toparlayabilcekmi merak konusu 1 çok iyidi 2 orta şekerli 3 vasatın altında 4. ve sonuncusu umarım bitik olmaz..

1|0
    0|0
    • Sonuncu olacakmı oda merak konusu aslında değilmi, bu sona gidiş gibi görünüyor gerçi ama Resident Evil'i anımsadığımda herşeyi bekliyorum doğrusu.

• Son olsun güzel olsun diyelim ve bekleyelim. Ama olayları sona bağlıyacak bir film deniyor herkes tarafından bence son olur eğer olmazsa sebebi gişede sağlam hasılat yapması ve insanları beklenti içine sokması olur

Erkekler Ne Diyor 5

• Serinin ilk filmi gerçekten de çok güzeldi. Hemen ardından gelen devam filmi olan Rec 2 olayların döngüsünün sadece bir zombi masalından ibaret olmadığını göstermişti.
    Üçüncü filmi bir türlü izlemedim ve izleyenlerden aldığım tepkiler işin artık bayatladığının göstergesi olmuş.
    Ancak dördüncü film biraz merak uyandırıcı. Bu yüzden üçüncü filme bir ara göz atacağım.

1|1
    0|0
    • Mümkünse göz atmayın çünkü inanın seriden ayrı bir film maalesef bir düğünde zombi salgını oluşursa neler olur onu anlatıyor. Vasatın altında bir film.

Bu seri apaçık 1. 2. ve 4. film olarak devam ediyor bence.

• Hayir en guzeli bence 3 du diyenler abartmis ama dedikleri gibi 2 gercekten kotuydu,

• Rica ederim ama film filmdir dersek ve merakınız var ise şöyle yorgun geldiğiniz bir an ayakları uzatıp dinlenmek amaçlı açıp izlemenizde bir zarar olmayabilir.

Çünkü benim beğenmediğimi siz beğenirsiniz belkide değilmi ama bilemeyiz:))

• Seri verecegim yildizlar olacak olursa
    Rec 1)****
    Rec 2)**"
    Rec 3)****"
    #ama rec 4 farkli olacak adi ustunde rec kiyamet yaklasik 1 yildir bekliyorum hadi hayirlisi

1|0
    0|1
    • Kesinlikle bir fark hissedeceğiz bencede, bir kere Angela'nın performansını bir denizaltı gibi farklı mekanda izleyeceğiz bakalım neler yapabilmişler göreceğiz.

• annemin deyişiyle kusmuk film

1|0
    0|0
  • Valla önceki serileri heleki son filmdi muhteşemdi. yine öyle olmasını umuyorum

1|0
    0|0
  • Film iyide sende cok iyisin valla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...