Sokak düğünleri niye yasaklanmıyor?

Ya bu çok rahatsız edici bir durum değil mi sizce ? hasta var uyuyan var,yaşlı var kimse bu gürültüyü çekmek zorunda değil ki..şunlara özel ücretsiz şehirden uzak bir yerde izin verilse olmaz mı yav bu nasıl bir işkencedir

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sorma,şuanda bile dıngırtıları sürüyor.

Hele şunları ezberledim resmen!

Dilaaraa dilaraaa nınınını dilaaaraa

Arabada beeş evde onbeeş,hoşuna da giderse bedaaveee

çayırda buldum seni ellere vermem seni yaarr yarr yarr

vs vs... Upuzun listeleri var :(

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne varmış sokak düğünlerinde? Belki salona verecek paraları yok. Millet eğlensin ya, ne görüyorsunuz!? Hasta, yaşlı var diye millet düğünden geri mi kalacak? Ne biçim mantıktır bu? Gece saat 11-12'yi geçmediği müddetçe bence hiçbir sakınca yok. Gidin siz de oynayın, 2 göbetle birlikte stresinizi atın. Sokak düğünü yasaklansınmış, bu ne ilkelliktir arkadaş?. İyice yasakçı toplum olduk. :((

1|0
    1|1
  • Sokağı geçtim site içinde düğün yapıyor abi adamlar =(8

0|0
    1|0
  • İğreniyorum. Gecenin ortasında uykum kaçtıktan sonra polis gelse ne yazar. İlkel insanlar.

0|0
    2|0
  • daha önce Afyonda vali yasaklamıştı rahatlamıştık yeni gelen vali serbest bıraktı aynı sorun bendede var gece yarılarına kadar kafa bırakmıyorlar insanda.

0|0
    1|0
  • bide düğünlere sırf kız kesmek için gelen angutlar yokmu illet oluyorum, gözleri sıçmık gibi kız arıyor, sinirimi bozuyor.

0|0
    1|0
  • kanayan yaralarımızdan bir tanesii daha.düğün nedir ya allah aşkına toplanıp tepiniyorlar.hep aynı müzikler aynı oyunlar.sessizce evlen balayına mı gideceksin nereye gideceksen git.saçma sapan adetler

0|0
    2|0
  • Aynen çok sinir bozucu.24 saat havai fişek atıyorlar ya.

0|0
    1|0
  • burası Türkiye hollandada eglence duzenlerken komsun izin vermezse yapamazsin.polis partiyi dagitir.

0|0
    1|0
  • aynen hele davullu zurnalı olanlar zaten tam işkence intihar sebebi

0|0
    1|0
  • Çok ilkel kesinlikle. Saat 11:00 olduğu an polisi arıyorum direk ehe

0|0
    1|0
  • Sokak düğünleri zaten yasaklandı ?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 saattir kaval havası dinliyorum

0|0
    0|1
  • Bu sıkıntısı evet var, zaman zaman ben de şikayet ediyorum kendi kendime ama ben nedense nostaljik havasını seviyorum, hep eskiyi çağrıştırır bana..

1|0
    0|1
  • amaaan bi düğünümüz var amma huysuzsunuz yaaaa

2|0
    1|0
  • bi seven ben miyim yani :(

1|0
    1|0
Yükleniyor...