Dabbe 5 mi Siccin mi?

Arkadaslar bugun siccin'e gittim pek korkunc degildi. Haftasonu dabbeye gitmeyi planliyorum ama bir arkadasim siccin daha korkunc ve konusu daha guzel dedi izleyenler dabbe hakkinda yorum yapabilir mi? İkisini de izleyenler karsilastirma yaparsa sevinirimm:)

0|2
18|42

En İyi Kız Görüşü

• İkiside Türk Korku sineması için iyi yapımlar oldu aslında ama siccin bu kez en bilinen film dabbeyi geçti gibi geldi bana.

Daha orjinal ve oyunculuklar daha iyiydi. Ben siccinden yanayım.

1|0
    0|0
    • Bencede aslinda dabbenin adi cikmis iyi film diye milletin gozu baska film gormuyor. Siccin fena degildi bana gore

• Çok haklısın isim yapan filmler illa izleyiciye sıcak geliyor sanki duygusal bir bağ kuruyor bizim insanımız yani apaçık ortada ben çok aşırı bir film izleyicisiyim özellikle izlemediğim korku filmi neredeyse yoktur.

Siccin demekten kendimi alamadım açıkçası. Dabbe kötümüydü hayır değildi ama mantıksız yanları vardı işte. Devam filmi çekiyorsan önceki filmide göze alarak çekeceksin.

Erkekler Ne Diyor 42

• İkisine de git knk zaman geçsin

1|0
    0|0
  • Siccii İzledim Valla buyu yaptıran bı ınsanın basına geleceklerı anlatmıslar daha cok cocukları korkutmak ıcın denılebılır yanı etkılı degıldı dabbe 5 daha ıyı dıyo herkez sıccın gecer not alamadı benden. böö dıye bırden yukses sesle cıkıyorlar bı orda urkuyon yanı okadar

0|0
    0|0
  • İki filmi de izlemedim. Daha önce musllat'ı izlemiştim ama kuru gürültü gibi gelmişti. İnsanları ses ile korkutuyorlar desem yeridir. Eğer izlemediysen , pek korkunç olmamasına rağmen Stephen King'den Rose Red Konağı filmini ve hayvan mezarlığı filmini tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • artık bu tür filmlere gitmiyorum semumdan sonra özellikle hiç gitmiyorum tırstığımdan korktuğumdan falan değil yanlış anlaşılmasın bizimkiler insanları seslerle ve bir anda ortaya çıkan şeylerle korkutuyor ben ikisinide izlemedim gittim labirent:ölümcül kaçış filmini izledim en azından farklı bir film olmuş 3 harflilerin olduğu büyünün sihirin olduğu filmlerimiz sarmıyor artık...

0|0
    0|0
  • 5 para etmez parana yazik gitme bence film bir evde ve 6 kisi arasinda geciyo sahsen ben mayıstim izlerken

0|0
    0|0
  • Dabbe 5 önceki serileri gibi diğer türevlerine göre hayli kaliteli ve geren bir film ama abartı öğeler çok fazla tabi buds korku unsurlarının olmazsa olmazı
    Siccin dabbe ye göre çok daha soft fakat hikayeyi gerçek gibi gösteren kurgusu senaryosu çok iyi gerçek hikayrden iddiasını oldulça destekleyen korkutmayan fakat son derece kaliteli sıkılmadan izlenebilen tavsiye edilesi bir film. korkusu değilsede makyajları oyunculuğu senaryosu dabbe ye göre farkedilir şekilde iyi

0|0
    0|0
  • Korkudan ziyade dabbede çok korkunç değil siccin in ilk yarısından sonra izleyemedim ama gerilim olarak dabbe daha iyiydi. Ama türk sinemasından böyle kaliteli filmlerin çıkmasındanda memnunum doğrusu hele ki altarın oğlu tarkan gibi filmleri izledikten sonra :D

0|0
    0|0
  • Siccini izlemedim ama dabbe gerçekten 2 3 gün etkisinde bırakıyor insanı giderken tek gitme sonra eve dönmeye bile cesaretin olmayabilir o derece söyleyeyim :)

0|0
    0|0
    • Hadi ya o kadar mi

• evet :) ben kardeşim ve onun arkadaşıyla gittim ikisi de bayağı kötü olmuştu çıkınca ama ben fazla etkilenmedim benim gün sürdü sonra geçti

• Hep aynı hikayeler olduğundan baydı ve heyecanı kalmadı karadedeleri sevmiştim epey siccin berbat diyorlar dabbe 5 te iyi değildi açıkçası o yüzden onun yerine bu ara vizyonda çok iyi filmler var onları tercih etmen daha akılcı olur.

0|0
    0|0
  • Pek Yakında ya git daha iyi korkmak için niye para veriyorsun gece cinleri düşün dibin düşer zaten :D ama istediğin zaman orjinal esprilerle gülemezsin :D

0|0
    0|1
  • Fragmanda siccin öyle gibi duruyordu

0|0
    0|0
  • Dabbe daha korkunc bence siccini izlemedim ama

0|0
    0|0
  • Dabbe

0|0
    0|0
  • dabbe 5'e dün akşam gittim ve pek korkunç değildi ama filmin sonunu felan güzel bağlamışlar.

0|0
    0|0
  • İkisinide izledim siccini sevmedim dabbeyide pek sevmedim cem yılmaz çok yakındana gittim o iyiydi.

0|0
    0|0
  • 2 Side iyi

0|0
    0|0
  • Nope

0|0
    0|0
  • Siccin mi pek korkunç değil di zaten Siccin deki amaç dabbe deki gibi seslerle korkutmak değil konuyu işlemek seyirciyi meraklandırmak bence Siccin çok başarılıydı.

0|0
    0|0
  • dabbeye gitmemeni önenirim cok kotuydu

0|0
    0|0
  • iPhone 6 bence

0|0
    0|0
  • siccini izlemedim fakat ben dabbe fanıyımdır.

0|0
    0|0
  • En iyisi dracula abi :)))

0|0
    0|0
  • K. b bakmasinlar ama ikisinde tirt bnce

0|1
    0|0
  • Dabbe ne ya, siccin ne? İzleyecek daha doğru düzgün onlarca film varken...

0|0
    0|0
    • İlgilenenlere sordum ilgilenmiyorsan cevap vermen icin kafana silah dayamiyorlar?

• İşte bunlar hep şiddet... Benim yorumum iyi niyetli bir öneri ya da tavsiyeydi sadece... Ama senin verdiğin yanıt ve kullandığın üslup, dabbe ya da siccin gibi filmlere neden ilgi gösterdiğini açıkça ortaya koyuyor...

• Evet ilgi gosteriyorum ki izliyorum. Ayrica tek ilgi gosteren ben degilim bak o kadar insan yorum birakip fikirlerini paylasiyo senin gibi akillilik yapmiyorlar:)

• korkmak istiyorsan siccin

0|0
    0|0
  • Siccin ve dabbe 5 in yönetmeni aynı değil mi?

0|0
    0|0
  • ikiside hiç korkunç değil ne yazık ki :)

0|0
    0|0
  • ikiside güzel değil hele siccin berbat korkudan çok iğrençlik var

0|0
    0|0
  • dabbenin 5 i ne zaman cıkmış ya

0|0
    0|0
  • Bence dabbe en azından konusu ve efektleri acisindan daha iyi ve korkucağına garanti verebilirim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 17

• Dabbe bir oncekinin hemen aynisiydi. Siccin bence daha basarili.

1|0
    0|0
  • Siccine gitmek istiyordum ama boyle diyince bir tereddute düştüm

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinde 25. kare kullanılmadığı sürece etkili olduğunu düşünmüyorum. Türk yapımı korku filmleri berbat zaten. Bence Cem Yılmaz'ın filmine git en azından belki komiktir yani korku filmlerinin çoğu etkileyici olmuyor boşa zaman harcama derim yinede sen bilirsin :)

0|0
    0|0
  • ikiside berrrbat sakın gıtme dabbeye

0|0
    0|0
  • Ikiside korkunç değildi bana göre

0|0
    0|0
  • dabbeye git kesinlikle

0|0
    0|0
  • Dabbe hiç korkunç değildi Siccin'e gitmedim.

0|0
    0|0
  • valla dabbe 5 e gittim de siccine henüz gidemedim yaa ondan yorum yapamıycam

0|0
    0|0
  • Otur evde korku seansını izle bence

0|0
    0|0
  • Bende dabbeye gittim siccine gitmeyi dusunuyorum nasilmiss :D

0|0
    0|0
  • İkisinde biliyorum dabbeye gitmelisin acaip gerilim ve korku iceriyo :)

0|0
    0|0
  • dabbe

0|0
    0|0
  • Siccin :)

0|0
    0|0
  • siccin daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Canım bana mesaj atar mısın

0|0
    0|1
  • Tabiki dabbe 5 . Korkudan film arasinda ayağa kalkamadik :-)

0|0
    0|0
  • Dabbe 5 berbat.. Sakın gitme tavsiye etmiyorum. Oyunculuk kesinlikle yok. Senaryo aynı.. Siccine git gerçi onu izlemedim ama illa gitmek istiyorsan tabi bir sey diyemiycem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...