Bana güzelinden bol aksiyonlu film önerecek yok mu?

öncelikle ve özellikle şunu belirteyim yazmış olmak için yazmayın cidden iyi film ise yazın lütfen.

klasiklerden söylemeyin bilinenlerden yani biraz böyle müzikler falan olsa süper olur filmde.
jason statham, tom cruise filmlerini hiç önermeyin hepsini izledim.
bilim kurguda olabilir ama çok uçuk kaçık olasın yani dev robotlar falan gibi uzaylılar gibi aşırıya kaçılmayanlardan olabilir mesela.
ya da sen aksiyonu, bilim kurguyu boş ver otur bunu izle dediğiniz dram harici her film olabilir.

teşekkürler

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• looper izleyebilirsin taken izlemediysen güzel aksiyon the dictator komedi izlemediysen iyidir

0|0
    0|0
    • Looper dedim starda oynuyo tvde ilk şansa bak

• bak biri yukarıda limitless demiş güzel filmdi onuda izleyebilirsin zamanın olursa :) umarım boşuna yazmadım ben bu filmleri :)

• söylediklerinin yarısını izlemedim sağol başlıyorum şimdi :) baya bilgin var be film veri tabanı gibisin :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Izlemediysen kesinlikle E. T ve Gelecwge donusu izle

0|0
    0|0
  • bunu gizliden sormasaydınız size imdb hesabımı şifresiyle birlikte verebilirdim bile gidip listeme bakmanız için.

0|0
    0|0
    • linkini at

• statham filmlerini sevdiğini bildiğim için sorucam izlediklerini es geçersin :)
      bourne serisini izledin mi bilmiyorum izlemediysen tavsiye ederim
      bond serisini izledin mi bilmiyorum craig bence güzel olmuş izlemediysen dene derim.
      i-robot eskidir ama sevebilirsin bilim kurgu seviyosan
      statham var izlemişsindir gerçi ama italyan işi.
      hepsinden ziyade bu akşamın tavsiye filmi warrior. tom hardy nin en beğendiğim filmlerinden biri. gerçi lawless filminde de iyiydi tom ama shia oynuyo o filmde. sevmem pek o herifi. yine de izleyebilirsin güzeldir :)

• i, robot hariç izledim. eski deyince 1980ler falan bekliyordum :D
      ya bilim kurguda fazla seçiciyim açıkçası fragmanına baktım, puanı da fena değil ama pek çekici gelmedi :/
      tamam o zaman son bir kaç film yaz daha rahatsız etmeyeceğim :) ben beğendiklerimden örnek vereyim onlar gibi varsa aklında yazarsan sevinirim.
      snatch, revolver, sin city, push, lock stock and two smoking barrels, limitless, the expendables neredeyse jason statham'dan satmışım hep :)) bruce willis, tom cruise, sylvester stallone falan bunların bütün filmlerini izledim diyebilirim

psikolojik falanda olabilir memento, donnie darko, mulholland dr, lost highway gibi

• the condemned

0|0
    0|0
  • Takip.

0|0
    0|0
  • Cehennem Melekleri

0|0
    0|0
  • baskın 1
    baskın 2

0|0
    0|0
  • No limitless (Limit Yok) , Sihirbazlar çetesi ; İzlediğim en etkileyici filmdir ikiside :)

0|0
    0|0
    • limitless cidden iyiydi. sihirbazlar çetesi çok iyi başlamıştı fakat sonu pek tatmin edici değildi bence ama iyiydi yine de

• bunların dışında pek bir fikrim yok ama eğer film bulursan beraber izleye biliriz ahaha

• Russian enstitute bildigim kadariyla 8 seri flim izlemeye basla hepsini izlersin;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...