Ay uçak ya uçak?

Ay babam bayram hediyesi diye tutturdu bizi tatile götürmeye uçağa binicem ilk defa Yunanistan'a gidiyoruz gerçi babam işi gereği çok bindi uçağa ama ben korktuğumdan hiç binmedim bir yere giderken yarın sabah uçuyoruz babam sakin ol aklına neden en kötüsünü getiriyorsun deyip duruyor ama elimde değil yani böyle uçağın hep düştüğünü hep korkuları en yüksek dorukta hisseden ben miyim benim durumumda olanlar hiç yok mu ya sakinleşmem için ne yapabilirim yardımcı olun lütfen doktora bile gitmiştim bir ara bunun yüzünden ama yine de yenemedim şu uçak fobimi babamda üstüne girmedikçe gözünde büyür diyo ben şimdi ne yapayım da bu korkularından kurtulup bir nebze rahatliyim bir yardım edin lütfen :(

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle dusun tek sen ölmicen duserse zaten hepinz olursnuz ayrim cok nadir oluyor :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Uçağın düşme ihtimali cok azdır. Havada bozulsa da yakıtta bitse kanatta kopsa pilotlar güvenli olarak uçağı indirebilirler. Isin icine matematik girdiğinde kara yoluyla kaza yapma yüzdenizin daha fazla oldugunu görebilirsin. Yıllardır tek bir uçak kazası bile yok

0|0
    0|0
    • Ay büyük konuşma yine de korkuyorum yine de ya oturup ağlayacağım o noktaya geldim nasıl korkuyorum ya off

• Sakın ol biraz :) o hengâmede unutacaksın zaten korkunu. Seninle birlikte yüzlerce adam seyahat ediyor. Sadece kalkışta ve inişte sarsıntı olur onun dışında uçak havada gittiğinde araba kadar bile sallanmaz içtiğini felan hissetmezsin. Korkma bir sey olmaz. Öleceksen zaten ölüm seni ana kucağında da bulur rahat ol. Uçak en iyi icatlardan biri

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...