Güzel sürekleyici bir kitap önerebilir misiniz?

Sürekleyici bir kitap önerebilir misiniz altina kisaca konusunuda yazarsaniz sevinirim :)

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben normal de hep mitoloji ve tarih destekli kitaplar okurum, özellikle cumhuriyet ve yakın tarih içerikli kitapları okuyorum. Son 1 aydır ilk defa tarzım dışın da kitaplar okumaya başladım. şu an bitirdiğim bir kitabı sana önereyim gayet beğendim, ve elim de 3 tane daha kitap var yeni aldığım onlara başlayacağım kısmetse :)

Zaman Çarkı - Ken Grimwood - bunu okudum gerçekten güzel bir kitap altta ki üçüne henüz başlamadım ama kitapar elim de :)
    Şeytani Plan - Mark Bertrand (polisiye)
    Lanetli Ruhlar - Peter Randa (korkunç ama yaşanmış bir olayı anlatıyor)
    Bir Rüyaydı Seninle Aşk - Justin Kramon

Ayrıca Mario Puzo'nun İtalyan mafyalarına yönelik yazdığı "The Godfather" gibi kitaplarını da almayı düşünüyorum. Adama bütün İtalyan mafyaları çökmüş, kurşunlamış, suikast yapmaya çalışmışlar ama yine de gerçekleri yazmaktan çekinmemiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ahmet batman ''soğuk kahve''

1|0
    0|0
  • Valla fantastik roman seviyor isen Tolkien'in bütün kitaplarını tavsiye edebilirim. Ben bir ayda hepsini okumuştum :) (isteyene spoiler verilir :D )

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Melekler ve Şeytanlar

1|0
    0|0
  • tanrılar okulunu oku hayata bakıs acın değişir tabı baskısını bulabılırsen zor bulunan kıtap

1|0
    0|0
  • Şeytan İncili - Dan Brown

1|0
    0|0
  • bir genç kızın uyusturucu günlüğü

1|0
    0|0
  • Ahmet Ümit, Osman Aysu, Tess Gerritsen. 😎

0|0
    0|0
  • normal güzel kitaplardan mı? yoksa alacakaranlık, grinin 50 tonu gibi mi?

0|0
    0|0
  • Ama seviyordum; aşk kitabı aldatma pişmanlık falan var içinde
    Uçurtma Avcısı da güzel

0|0
    0|0
  • tatlı bela

0|0
    0|0
  • melissa p ;)

0|0
    0|0
  • cehenneme övgü-gündüz vassaf.

0|0
    0|0
    • azicik konularini yazabilir misin?

• birazoku. com da bir bölümünü okuyabilirsin academia da pdf olarak da indirebilirsin link veremiyorum

• tamam tesekkur ederim :)

• ne tür kitaplardan hoşlanıyorsun ona göre önereyim

0|0
    0|0
    • macera gerilim polisiye

• bir trilyon dolar, metro 2033 ve metro 2034, paravan, sol invictus, wardsoten günlükleri serisi (yaklaşık 15kitap), darren shan efsanesi (12 kitap), çürük ve harabe. kitaplarımdan bir kaçı bunlar öneririm

• bakicam tesekkur ederim :)

• Sadist diye bir kitap var on numara. bir de yüreğimdeki aşk kıvılcımı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...