Sevildiğini anlamamak?

Gizli Üye
sevgimi belli ettiğim insan yakın arkadaşım ve resmen her şey normal gibi davranıyor, onu sevdiğimi herkes anladı bir o kaldı. kıskanıyorum, uzun uzun mesajlar atıyorum ilgimi daha ne kadar belli edeceğimi düşünemiyorum artık. neden her şey normal gibi davranıyor? bilgisayarı açıyor sadece benimle konuşuyor gördüm. resim yollamıştı ekrana bakınca sadece benimle konuştuğunu anladım, kendisi de diyor. ama neden anlamıyor :(
Güncellemeler
+1 yıl
üstelik ona sevdiğimi bir kere söylemiştim ama reddetmişti, 2 yıl geçti şimdi belli ediyorum ama çıt yok
Sevildiğini anlamamak?