Sevildiğini anlamamak?

sevgimi belli ettiğim insan yakın arkadaşım ve resmen her şey normal gibi davranıyor, onu sevdiğimi herkes anladı bir o kaldı. kıskanıyorum, uzun uzun mesajlar atıyorum ilgimi daha ne kadar belli edeceğimi düşünemiyorum artık. neden her şey normal gibi davranıyor? bilgisayarı açıyor sadece benimle konuşuyor gördüm. resim yollamıştı ekrana bakınca sadece benimle konuştuğunu anladım, kendisi de diyor. ama neden anlamıyor :(

Güncellemeler:
üstelik ona sevdiğimi bir kere söylemiştim ama reddetmişti, 2 yıl geçti şimdi belli ediyorum ama çıt yok

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bence biraz kendini geri çekersen onun niyetini daha iyi anlayabilirsin.bu kadar peşinden koşma.zaten daha önce ona söylemişsin.biraz rahat bırak.

0|0
    0|0
    • şöyle bi durum var mesela msne geliyor tek benimle konuşuyor, msne gelince de msn dışında internette beni yakalarsa mesaj atıyor ben bir şey demeden.

• sana başka bir gözle bakıyor olabilir.

Erkekler Ne Diyor 1

• ne gibi mesajlar yazıyosun?

0|0
    0|0
    • gayet normal şeyler ama 2 günde 10 mesaj yazıp yollamıştım yani "neredesin konuşalım" gibi şeyler... sonra açtı okudu mesajları ve tek tepkisi "mesajlarını da okudum şimdi" oldu internette konuşurken, sanki sevgiliymişiz de o da gayet alışık gibi davranıyor.

msnde konuşuyoruz o msne gelince ben msn dışında internette geziyorsam beni yakalıyor hemen "msne gel" diyor ve tek benimle konuşuyor.

• bende o diger arkadaşların yazışmalarına katılıyorum buluşma imkanı olupta ınternete konuşma diye bişey olamaz ben seviyosam karşımda isterim sanalda deyil sonra kafese kafe şurası her yer bizim anladınmı

Kızlar Ne Diyor 2

• üzerine düştüğün için sıkılıyor kolay lokma mısın

0|0
    0|0
  • belkide arkadaşlığınız bozulsun istemiyordur. çnkü bir ilişiki yaşarsanız sonra biter ve aranızdaki herşey biter. dost falan kalamazsınız. seni kaybetmek istemediği için anlamamış gibi arkadaş gibi davranıyordur. kıskandırmayı bi dene. tepki verirse sana karşı boş değildir.

0|0
    0|0
    • Kıskandırmayı denemiştim, kıskandırdığım insan yanımdayken surat yapıyordu. "Onu sevmiyorum" derdi ama biz ikimiz kavga edince kıskandırdığım insanla iyi anlaşmaya başladı

Yükleniyor...