Filmlerde ve dizilerdeki hatalar var mı farkettiğiniz?

siz de benim gibi filmlerdeki/dizilerdeki mantık hatalarını fark ediyor musunuz?Mesela ben demin hababam sınıfında nasıl tünel kazıp da 2.kattaki mahmut hocanın odasına girdiler anlamadım

Güncellemeler:
ister istemez insanın geliyor aklına,istemli değil
iffet dediniz iffet çıktı flashta

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• benn çok dikkatlymdr çok fark ediorum ama hangini yazayım ama çok dkkatlymdır hatalar beni baya çekio:)

0|1
    1|0
  • es es dizisi vardı bir aralar hani eskişehirde geçen bir dizi. oradaki uras ve arkadaşları 222 den çıkar çıkmaz adalar'da oluyorlardı normalde arası bayağı var o iki yerin arası en az 15 dk. :))

1|0
    0|0
    • o dediğin kavak yellerinde de çok oluyordu,kızın 5 dakikada evindeki terlik-pijamayla urla'dan kordona gelmesi gibi :)

• actıkları cafe göztepede ama urlada yasıyolar bide arabayla gidip geliyolar bide göyyyaaa fakirler:D

• seyyar boyoz satarak yalıdaki evde oturup bir de geçinebilecek insanlar vardı orada

• Genco dizisinde Genco çatıdan yere nasıl atladı :S

1|1
    1|0
  • facede komik videoları var onları izliyorum genelde.

0|0
    1|0
  • ya orda en komik sahneyi kesmisler saban orda assaya egiliyo diyorki "arkadaslar gelmeyin bu tünelin ucu bomb*k biyere cikti" diyor orda aslinda :D:D ama kesmisler ya sinir oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kara Şövalye filminin başında otoparkta batman birkaç kişiyi dövüp bi arabanın üstüne atlıyordu 2-3 kat yukardan. Atlarken ki açısıyla arabanın üzerine düştüğü açı 45 derece ters. Ayrıca tam arabanın üzerine düşerken araba birden duruyor o da ilginç bir mantık hatası.

0|1
    0|0
  • 2012 filmi Snow White and the Huntsman'da 50 kişiyle kale fethediyorlar. Verdiğim bilet parasını geçtim, yönetmenine üzülmeye adadım kendimi. (daha bi ton saçmalık var, söyleyip yönetmeni rencide etmeyeceğim)

1|1
    1|0
  • İffet:O kafa o cama nasıl öyle sıkıştı?

1|0
    0|0
    • sıkışıor bilader manuel ya camın kolu,ama mesela dayımın şahin vardı o kadar sürede kapanmazdı camı,bu yağ sürmüş herhalde

• adı üstünde film, bahsettiğin film zaten komedi filmi saçmalık olması doğal

0|0
    0|0
Yükleniyor...