Müziğe bakış açınız nedir?

Ben dinleďigim muzigin/sarkinin sozlerine onem veririm ve bunu dinledigim bir sanatcinin tabiriyle kulaklik muzigi olarak adlandiririm. Yani muzik bir is yaparken arkada calsin diye degil oturup ona vakit ayirmak icin vardir.
Sizin bakis aciniz, yakllasiminiz ne bu konuda?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle müziğe özel zaman ayırırım o zaman aralığında sadece müziğe odaklanırım, parçanın nasıl inşa edildiğne, sözlerine, beni en çok etkileyen kısımlarına dikkat ederim, ve kesinlikle bir işle uğraşırken arkada müzik olsun ne olursa olsun diyenlerden değilim.

0|0
    0|0
    • Peki ne tur muzikler dinliyorsun?

• Çok fazla grup var... Piano guys, yansımalar, Türk sanat müziğinden Seyyan Hanım'ı çok severim, yabancılardan Coldplay, Taylor Swift... Ama en çok sevdiğim ensturmental müziklerdir.

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• Abi müzik ruh gıdasıdır ya emek vermeni ve zihnini açmanı bekler Yoksa arkada çalsın ben işimi yapayım diye düşünürsen sinek vızıltısı gibi keyif alamazsın...

0|1
    0|0
  • müzik evrenseldir klişe ama öyle. anlamadığım dilden bile olsa dinlerim hatta dinliyorum. hissedebilmek de önemli.. şarkının ritmi, coşkusu vs dinlettiriyor.

0|0
    0|0
    • sözlere önem veren biri olarak ben bile bazen anlamadığım halde yabancı şarkılara kaptırıyorum şarkıyı. hissiyatın büyük etkisi var. dediğin gibi klişe ama evrensel

• Müzik önemlidir benim için

0|0
    0|0
    • O zaman oturup zaman ayiriyosun

• Zaman ayirrmaktan kasit muzik dinlerken herhangi bir syele ilgilenmemek. Sadece ona odaklanmak. Onu bir is gibi gormek.

• Zaman zaman yaparım onu ama genel olarak bir iş veya bişeyle ilgilenirken müzik dinlerim

• Tam anlamiyla ruhun gidasi bazen dunyadan soyutlar bazende tamamen dunyaya baglar hangi telde olduguna bakar

0|0
    0|0
    • Lirik olarak kaliteli hicbir sarkinin dunyadan soyutlayacagini zannetmiyorum cunku konu insan. Enstrumentaller iyi gider bu konuda sanirim

• Dedigim gibi hangi telde olduguna bagli tabiki lirikle soyutlanmiyorum :D

• dikaçu

0|0
    0|0
  • türkçe dinlemiyorum ritim yok şarkılarda resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...