Cem Yılmaz mı Tolga Çevik mi daha komik sizce?

Cem Yılmaz mı Tolga Çevik mi daha komik sizce? Hangisini daha komik buluyorsunuz?

Güncellemeler:
arkadaşlar kulvarı bırakın hangisine daha çok gülüyorsunuz?

0|0
266238

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 265

• Cem Yılmaz.

3|4
    2|3
  • Tabkide tolga cevik.
    Biz turklerin sevmedigim bir ozelligide kufuru komik olarak gormemiZ. Cem yilmazda kufurde var cinsellikte. Komik değil bence Tolga cevii onun aksine daha icten daha guzel konularla espri yapior. Hele komedi dukkanii ooff!!
    Ama bunlarin disinda beyazda super !!!

1|0
    1|0
  • İkisinin de yeri ayrı. Cem Yılmaz'ın daha çok yönetmenlik ve komedyenlik yönü ağır basarken, Tolga Çevik'in oyunculuk yönü ağır basıyor. İkisi de sevdiğim isimler :)

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz

1|0
    0|0
  • Tolga Çevik zekası ve hazır cevaplılığı müthiş..

0|1
    0|0
  • Tolga çevik daha samimi

1|0
    1|0
  • Tolga çevik :)

1|0
    1|1
  • 3. Ferrari yi aldığına göre Cem Yılmaz tabii ki.

0|0
    0|1
  • Hiç biri.

1|0
    0|0
  • cem yılmaz

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz tabiki. Soru mu bu?

1|1
    0|0
  • İkisine de çok gülüyorum ikisi de oldukça komik.

1|1
    2|2
  • keşke anket yapaymışın sonuçları daha iyi görürdük -,- tabiki cem yılmaz

1|0
    0|1
  • Cem Yilmaza daha cok guluyorum tabiki ama ikisinide severim :))

1|0
    0|0
  • Tolga çevik bence hem komik hem de oyunculuğu çok iyi

1|0
    0|0
  • cem yılmaz komik elbet ama sık sk izleme imkanı olmadıgından şu an için tolga cevik.

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz

1|1
    0|0
  • Tolga çevik.

0|1
    0|0
  • en iyisi atalay demirci...

şaka şaka vurmayın. cem yılmaz diyorum ama tolga çevik'de güldürüyor beni

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz ii hoş komik ama yok yaa zekice espirileri pek yok adam gösterilerine hazırlanıyo Tolga çevik o anda lafı evirip çevirebiliyo hiç hazırlanmadan zekice o zekilikle espiri birleşimi daha hoş ve doğal komik oluyo

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    245

Erkekler Ne Diyor 238

• cmylmaz.

0|0
    0|0
  • Cem yilmaza cok gülmüyorum
    ama Tolga Cevik harika:)

2|4
    1|0
  • tolga çevik

2|2
    0|0
  • Ikisi çok farklı kulvarda birisi tiyatrocu birisi ise stand up. Yani cem yılmaz zeka konusunda tolga çevik rol ve mimik konusundaki özellikleri on planda. Ha hangisini daha çok seviyorsan dersen cem yılmaz.

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz bu aralar kabak tadı verdi hep bir kendini beğenmişlik edası var adamda.

Seven birisi olarak antipatik gelmeye başladı. Tolga Çevik daha iyi bana sorulursa :)

2|0
    0|0
  • Bence Yönetmen komik. Özer Atik de mimik olarak komik. İlla ki cem le tolga arasında seçim yapmamız gerekiyorsa bence Hasan Mezarcı.

0|0
    0|0
  • Tarzları farklı. Ayrı güldürüyorlar. Cem zeki. Tolga da komik yani tam anlamıyla adamın tarzı komik. Ama cem öyle değil. O zeki. Hem cemin fikir ve espiri yazarları var biliyor muydunuz...

1|0
    0|0
  • ikisinide sevmem

0|1
    0|0
  • Cem Yılmaz Tolga gibi herhafta çıkar gösteri yapabilirmi diyen arkadaşlar olmuşta :)
    Cem'e ne kadar gülüyorsam bunada o kadar gülerim Cem'in bir gösteride kazandığı tolganın 6 ayda kazandığına eş değer Tolga bu sebeple Cemden daha çok sahne alıyor olabilirmi acaba
    Artı Cem Yılmaz Bazı şeylere doydu yıllardır Türkiyede bu alanda 1 numara
    Tolga 4 5 senedir bu kadar popüler ve zirvede Tesadüftür Cem'in kardeşiyle evli yinede herkese saygı duyarım

0|0
    0|0
  • cem yilmaz herkezi guldurur tolga cevik i anlamak zeki adam işidir kankss

0|0
    0|0
  • Birisi stand-up kategorisinde yer alır iken diğeri doğaçlama tiyatro kategorisinde yer alıyor.

İkisini aynı keseye koymak saçmalık olur. İkisi de kendi alanlarında en iyidir.

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz bambaşka... Tolga da çevik biri ama Cem Yılmaz inanılmaz hazır cevap... Adama ne kelime söylesen üzerine yarım saat konuşur, herkesi de güldürür...

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz ı bliorm ötekılrnı tanımıyorum..

1|0
    0|0
  • hepsi özenti soytarılık yapıyorlar komik değiller

0|1
    0|0
  • bence artık ikisi de değil.

0|1
    0|0
  • Biri stand up tarzında diğeride daha çok tiyatroya kaçıyo dalları farklı kanka ama ikiside oldukça başarılı

0|0
    0|0
  • Hakkımı Kemal Sunal'dan yana kullansam? :)

0|0
    0|0
  • Ikısıne de gülüyorum pek ayırt etmıyorum. fakat cem yılmazın espırlerının neredeyse hepsı bel altı olduğundan bı yerden sonra sıkıyor. Tolga çevık dıyorum

1|0
    0|0
  • İlk başlarda hiç anlamadığım adamı son zamanlarda hep haklı buldum, Cem Yılmaz :)

0|0
    0|0
  • stand up tamı?

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    218
Yükleniyor...