Merhabalar arkadaşlar. Kendimi sinema alanında nasıl geliştirebilirim?

Şuanda RTS okuyorum daha ilk yılım. Ama okulda verilen bilgiler teorik kalıyor. Ve açıkçası devamsızlık sorun olmasa okula uğramazdım sınavdan sınava :) RTS okusam bile staj yapacağım yer en fazla yerel TV ler oluyor. Ve ben şu an sadece sinemaya yoğunlaşmak istiyorum. Aslında gerçekten Türk sinemasının bu geriye gidişlerini durdurup yeni bir devir başlatmak istiyorum. Ama nasıl olacak bu? Tabi TVlerde de çalışırım. Radyoyla hiç işim olmaz zaten. Ama sinema olayını gerçekten çok istiyorum. Yönetmen senarist ve oyunculuk. Bu 3 ünüde tatmak istiyorum bu hayatta :) Ama okuduğum şehir okul pek bu işlerin merkezinde değil. Benim kendime bir yol çizmem lazım. Yabancı dillerden tut bilgisayar programlarına kadar. Ne yapmam lazım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mujdat gezen falan bunlar hep oara tuzagi ben okumadim ama ugrastim bu islerle yapip sirketinde calistim senin en iyi verim alabilecegin yer ya bir yapim. sirketinde calismak. ya da dizi setlerinde arka planda kamera isik vb isler yapmak hem parani kazanirsin hemde. meslegini ogrenirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sosyal medya bu konuda büyük bir fırsat. vine olsun, youtube olsun facebook olsun bu konuda çok popüler. mesela kısa film tadında şeyler yapabilirsin. komedi bu konuda önemli bir vesile

0|0
    0|0
  • Müjdat gezen sanat merkezinde 5 yıl eğitim almanı tavsiye ederim ordan direk diziye sınava atlarsın die düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yer göstericiye bahşiş vermeden kaçabiliyorsan tamam, olmuşsundur..

0|0
    0|0
  • Iyi bir yonetmenle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sosyal ortamlarda çevre edin ve muhakkak Diksiyon eğitimi al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...