Kapat

Turk muziklerni nasil dinliyosunz cidden?

Bn hic basarili bulmuyorum en son ne zaman dinledigmi bile hatirlamiyorum?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
    • Kaldirma tusu nasl calsiyodu .))

• Senin ayırdedici müzik kulağın yok ki, yabancı dinlesen ne yazar?
      Bu attıklarım nostalji kokan, tek tük güzel parçalardır.

Özellikle Müzeyyen Senar..
      Haberin dahi yoktur şimdi senin, neyse.

Number1'ın top 10 listesini dinle anam sen..
      Bu da çıktığı kabuğu beğenmiyor.

• Niye kasiyosun bu kadar muzeyyen kim bizim komsu aysen teyze dustayken dha guzel sarki soyluyor.)

• Eskiden bende senin gibi düşünüyordum. Dinlemezdim, dinlemedigim gibi dinlenen ortamda dahi durmazdim. Sonra fark ettim ki çok sığ imisim. Sen hiç şarkıları hissettin mi? Hiç kelimeler bıçak olup deldi mi yüreğini. Ya da bir müziğin diliyle dalga geçtin mi hiç? Mesela Bir sarki sadece bir şarkı.. içinde kelimeler saklamayan. İçinde bir dünya barındıran bir sarki hic dinledin mi sen? Ben ne zaman sığınmak istesem türkçe şarkılara siginir oldum. Yabancı şarkı beni hiç aglatmadi hep güldürdü eglendirdi. Ve cok yapağ idi. Hala dinlerim çok da severim ama iyi hissetmek istediğimde.

0|0
    0|0
    • içimdekileri söylediğin için teşekkürler bu kadar yazmamış oldum :)

• Gülümsettiniz..

• Tm iyi gecelr esen kalin.

• Türkülerin tadını Nordik folk müzikle alamazsin dostum. Senin geçmişin, yaşadığın doğa, çevreni saran insanlar burada.
    Bundan nefret ediyorsan o ayrı.

0|0
    0|0
    • Aferin dikkat cektin.)

• Sorun yok öyleyse dostum, iyi geceler. :)

• Bknz. Duman, Yeni Türkü, Sezen Aksu, Teoman, Haluk Levent ve daha nicelerini dinlemeyen, sırf hava olsun diye böyle söyleyen kişiler. Siz dinlemeyin zaten. Siz kaybedersiniz

0|0
    0|0
  • Kimse alinmasin ama ben pek dinlemem aksama kdr palstation ya da yabanci cd ler daha hos gelio o tarzlar daha eglenceli ruhuna iyi gelio

0|0
    0|0
  • Aynen kalıyorum çok saçmalar ve nakaratı aynı sözleri hep bin kez tekrar ediyor , yabancı daha güzel

0|0
    0|0
  • yabancı müzikleri nasıl dınlıyorsunuz cidden?

0|0
    0|0
  • Manga mor ve ötesi cem Adrian gripin yüksek sadakat bunlar dışında dinlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...