Cem adrian sever misiniz?

Cem adrian bildiğiniz üzere eşcinsel ben dinliyorum diye bir ton eleştiri alıyorum yok gay adam dinlenirmi falan filan bence yalnızlığı anlatabilen mükemmel bir sanatçı peki siz cem adrian severmisiniz? Severseniz en çok hangi şarkısını?

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir insanın sanatı ile özel yaşamı karıştırılmamalı bence. Ve insanlar seçimlerinde özgür toplum tarafından ötelenmesi veya eleştiriye maruz kalmalarını doğru bulmuyorum. Soruya cevap olarakta evet Cem Adrian'ı severim. Şarkılarının birçoğunu severim seçim yapamadım. Ama en çok ''Nereye Gidiyorsun'' şarkısını dinliyorum diyebilirim.

1|0
    0|0
    • Katılıyorum herkes aynı görüşte değil insan sevmese bile saygı göstermeli başka düşüncelere

• Sanırsam 5 oktavdan 7ye çıkardı youtube de var

• Hmm bakarım yarın :)

Kızlar Ne Diyor 17

• adamın cinsel hayatından bizene? herkese bir kılıf uyduruluyo kimsenın hayatı nasıl yaşadıgı beni ilgilendirmez şarkıları hoşuma gidiyosa dinlerim hayatında ne oldugu gram ilgilendirmez beni.
    cem adrianı çok severim :)

http://www.youtube.com/watch?v=taBUf45H3kw
    http://www.youtube.com/watch?v=CnHkYQunveM
    http://www.youtube.com/watch?v=gqvLf0ENVMA

tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Insanların tercihlerinden bize ne cem adrian kadar geniş perdeli bir ses daha yok o yüzden çok degerli bence ve cok güzel şarkıları var bence sen o arkadaslarından uzaklaş çok sacma ha escinsel ha degil hey allahm yaa cok sinir oldum bak boyle zihniyetlerden nefret ederim

0|0
    0|0
  • Seviyorum.

0|0
    1|0
  • Adamın gay olduğunu bilmeden şarkılarını dinliyordum. Bence çok başarılı. Gay olduğunu öğrendim hala dinliyorum. Acı çekmeyen bir ruh Cem Adrian ı anlayamaz bence. Yağmur, Biraz uyu, Sen benim ve ben seni çok sevdim şarkılarını çok seviyorum. Peki ya sen?

0|0
    0|0
  • Bakma arkadaşım öyle diyenlere. O insanlar müzik zevkinden yoksun insanlar. Bilmiyorlar ki Cem'i dinlemeyip neler kaybediyorlar.
    Çook severim.

0|0
    0|0
    • Senin gibi düşünüyorum ama herkesin kendine görede bir zevki var saygı duyuyorum

• Eş cinsel olması müziğinin harika olmasını etkilemiyor, şahsen ben çok seviyorum onun kadar duyusal şarkıları olan birini daha görmedim ben

0|0
    0|0
  • Severim ne söylerse dinlerim.

0|0
    0|0
  • Biz senle.. sen benim... ben seni çok sevdim... mutlu yıllar... bana ne yaptın çocuk... nereye gidiyorsun... ıslak kelebek

0|0
    0|0
  • Ben sevemiyorum tarzını niyeyse :/

0|0
    0|0
    • Herkes sevmek zorunda değil tabiki ama sevmesende saygı göstermelisin bence senin için demiyorum yanlış anlama

• O adamin yetenegini turkeyede kimsede bulamazsin. harika cok severim. ozellikle ben seni cok sevdim ve yagmurlar

0|0
    0|0
  • Cinsinden banane sarkilari iyi olsun yeter

0|0
    0|0
  • Ne b*k yediği önemli değil, bir kaç müziği dışında pek ilgimi çekmedi

0|0
    0|0
  • Şahsına lafım olamaz, çok bilmem ama geçenlerde sarı gelini söylerken dinledim, harikaydı...

0|0
    0|0
  • hiç sevmem ama sebebi o değil şarkıları bana hitap etmiyor kendisini de bir turlu sevemesim

0|0
    0|0
  • tabi sevilmez mi o

0|0
    0|0
  • Sesi 6 oktavmış pavorottinin mide 4

0|0
    0|0
  • İnsanların cinsellik tercihleri beni ilgilendirmez, ben bir müzisyenin yaptığı müzikle ve şarkılarıyla ilgilenirim.
    Cem Adrian'ın müzik anlayışı da bana hitap ediyor ve severek dinliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...