Sevgilinizin komik, anlam veremediğiniz bir şekilde dans etmesi karşısında ne yapardınız?

Her şeyiyle sizi büyüleyen, aklınızı başınıza alan erkek/kız arkadasınızla bir eğlenceye gidiyorsunuz (düğün,parti vs.) tatlı tatlı otururken birden dansa kaldırılıyorsunuz. Oyun havaları eşliğinde karşılıklı göbecikler atılırken sevgilinizin ne kadar da komik dansettiğini farkediyorsunuz..

ve o, siz bunları düşünürken ne kadar da güzel dansettiğini düşünüyor, dolayısıyla da dansettikçe daha da komikleşiyor.. Böyle bir durumla karşı karşıya gelseniz o an ve sonrasında vereceğiniz tepki nasıl olur?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• bir şey demem, komik göründüğünü düşündüğü için dans etmekten çekinen biri olarak. dans insanın kendini en özgür hissettiği anlardan biri sonuçta; dilediği kadar komik görünsün kime ne, o mutlu olduktan sonra!

ama benimki güzel dans ediyor allah için, beni dans etmeye zorlamaması adına da 'sen bana oyna ben para yapıştırayım' oyunu geliştirdim, biraz masraflı ama olsun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Düğünümde harmandalı oynamayı düşünüyorum:) İnş komik duruma düşmeyiz :D

0|0
    0|0
  • herkes super dans etmek zorunda değil ki :) maksat eglenmek :) hatta meslegi dans olmasina ragmen insan sacmalayabiliyor arada eglence amacli... link :) cok kasmamak gerek kisaca, ben guler katilirdim

0|0
    0|0
    • bende discoda falan fena değilim ama iş düğünlerde oyun havasına gelince olmuyo yapamıyom valla ilerde big?n evlenirsem düğünde falan rezil olabilirim :D

• ozaman ayak üstü kokteyl tarzı bişey yapıcaz :D

• hayir o da olmayacak :D

• şimdi bi düğünde oynamaksa eğer bu koyver gitsin derim. ama bi gece kulubünde discoda felansa bu biraz itici gelebilr. vereceğim tepki ne mi olur? bi dha gece kulubüne gitmesek mi :P

0|0
    0|0
  • Sevgilim bir zahmet dans etmesin. Böyle bir olay olacağını zannetmiyorum. Sadece kötü dans etmek değil dans etmek felaket bir şey çünkü. Sonuç ne olursa olsun ayrılık.

0|0
    0|0
  • valla bende beceremem oyun havalarını hele slow dansta tam bi kazmayım o yüzden dans etmem düğünlerde

0|0
    0|0
  • Gider ben de katılırım. Beraber komik oluruz.

''sevgilim'' diyosan böyle olmalı..

1|0
    0|0
  • seni gidi salak gibi filan benim sevgilim bana uymalı

0|0
    0|0
  • bende kalkar bende dans ederim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kötü bişey düşünmezdim.gülerdim eğlenirdim onla beraber göbek atmaya devam ederdim.oynarken birlikte kahkaha bile atabilirim.rol yapmayan kendisi gibi olan özgüveni yerinde bir insan imajı çizer bnde.bence çok eğlenceli.başkalrının ne düşündüğü önemli değil.eğlenirdim sadece.

2|0
    0|0
  • Ben de kalkar onlunla beraber dans ederdim ben de onun sevincine orak olurdum böyle komik adam bulmuşum bundan iyisi can sağlığı be:)

0|0
    0|0
  • Yoruldum galiba derim :P

0|0
    0|0
  • Bunu ona düzgün bir şekilde ifade ederdim senin yerinde olsaydım.

0|0
    0|0
  • Sevgilim degil ama bir arkadasim (erkek) sarhos oldugu zaman cok berbat dans ediyordu.. tam karsimda bide ne yapacagimi sasirdim ya :-) hahaha kendisini tanimiyormus gibi rol yapip arkami döndüm bende :-P

2|0
    0|0
  • oynama otur şuraya derim :D hiç sevmem oynayan erkekleri ya..

0|0
    0|0
  • sadece gülerim ama ona begenmediğimi belli etmem.sonuçta eğleniyoruz.hiç dansetmese odun gibi dursa daha mı iyi?

0|0
    0|0
  • ayy canım benim yerim onu ben o an bana öyle sevimli gelir ki hatta kendim de dans etmeyi pek beceremem

0|0
    0|0
  • gülmekten ölürdüm heralde ama bi o kadar sempatik gelirdi ne kadar komik olursa olsun o ben sevdiğim hatta şakayla karışık ne kadarda komik oynuosun der gülerdim :) bi şekilde otuttururdum yerine ama eğlenirdim sanırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...