Burada ne anlatılmak isteniyor?

" Herşey değişir, gülümseme değişmez. "

ingilizce kompozisyon yazacam ama türkçe bile birşey bulamıyorum yardımcı olursanız mutlu olurum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• smile no matter what. all i can think about ur face is just smiling. i can forget all about u but no laugh... u came to me as a miracle. couldnt stop my laugh. when i m angry u made me chill... u always found a joke to make me smile...
    gerisini sen getir... ben girişi verdim. bu yol seni güzel bir sona çıkarır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her insan farklı karakterlere sahip olsa da farklı yaşam tarzları sürüyor olsa da ortak bir gülümsemeden ibarettir tüm yaşam

1|0
    0|0
  • Hayat durağan değil, akıcı ve değişkendir. Kimi anlar hüzünle, kimi anlar neşeyle doludur. Bazen bir maceraya atılır ve ruhunu şaha kaldırırsın, bazen bir çocuğa yardım eli uzatır ve kalbini huzurla kaplarsın. Ancak ne olursa olsun, yürekten gelen bir gülümseme tüm insanların içinde vardır ve sonsuza dek var olacaktır.

1|0
    0|0
  • Herkes bir şeyler yazmış...
    Ben de yazarım ama, bu şekilde kendi düşüncelerini geliştiremezsin.
    Kendin düşün bul bence.

0|0
    0|0
  • gülümseme de değişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gülümseme ve ruh ilişkisine değin... o an ruhun çıplak kaldığı tek andır ya da saflığın en uç noktasıdır.. saf masum vb dediğimizde akla ilk gelenden biri bebekler ve çocuklardr.. peki onların sıklıkla yaptıgı şey nedir.. gülmek.. gülmek eylemi demekki ruh kadar saf bir eylemdir.. peki bize doğuşumuzda verilen ruh değişebilir mi yaşananlara rağmen... işte gülümseyiş de böyle bir şeydir değişmez ve karakeristik... bla bla bla.. karışık fikirler ortaya attım.. kısaca değişmediğini düşündüğün bir şey ile gülümseyişi somutlaştır ve örnekle

1|0
    0|0
  • Herkes farklı bişey yazmış kendine göre yorumla sen.

0|0
    0|0
  • En az 1 sayfalik seyler doktururdum benim odev olsaydi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...