Kitap yazan ya da yazmaya çalışan var mı?

Merak ettim varsa okumak isterim :)

Güncellemeler:
bende bişeyler karalıyorum wattpad de saçma ama idare ediyoruz :D

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Wattpad de var. Çok az okuyuculu. 7 bölüm. 8. Yarım arşivde duruyor. Yayınlanmamış. Aklımdaki fikri tam olarak aktaramadığımdan şüpheliyim. Eğer ilerki bölümleri yazabilirsem inşallah olacak

0|0
    0|0
    • adını versene bakıyım votede veririm uğur getirir belki :Ddd

• Bu kadar beklememiştim :)

• :))))

Erkekler Ne Diyor 8

• Kitap... dergilerde baya yazdık kısa hikayeler. Ama kitap işi... Çok emek ve sabır isteyen bir iş. Yaklaşık bir buçuk senedir taslağını oluşturduğumuz bir kitabımız var. Taslağı bile 100 sayfayı geçti. Tarihsel fantezi tarzında. Bakalıö uğraşıyoruz fırsat buldukça :d

0|0
    0|0
  • Yazıyorum ancak herkes ile paylaşmıyorum.

0|0
    0|0
  • Aklıma bir öykü geldiğinde kendimi yaşıyormuş gibi hissediyorum ve yazmaktan uzaklaşıp bu hazzı unutana kadar tebessüm ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kendi kendime sözler ve hikayeler yazıyorum ama kısa.

0|0
    0|0
  • ben yazdım bitti :>) çokta güzel oldu iyide güzel oldu :D bitane fenomen böyle diyodu :D

0|0
    0|0
  • Ben varım kanka kitap şöyle başlıyor bir gün daha bu kadar yazabildim :-)

0|0
    0|0
  • Aşkın kitabını yazdım yok satıyor hıammıına :D

0|0
    0|0
  • yazmak için aşırı tembelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet yazıyorum fakat dediginiz gibi sitelerde paylaşmayı tercih etmiyorum ki bana göre ordaki yazılar sanat namına bir şey taşımayan aptal karamalar. Ha ama içinde kurgusu ve yazı üslubu olarak kaliteli bulduklarım da var. Ama şöhretin yazma isteğinin önüne geçtiği kişileri samimi bulmuyorum.

0|0
    0|0
    • bende yazıyorum ama saçma sapan karalamalar değil elbet yazım hataları vardır ama içimi dökmek istedim kendi hayat hikayemi paylaştım bende böyle teselli buluyorum napabilirim ama sende birşeyler yazıyorsan bence bitirip onu kitap olarak bastır hatıra kalır ^^

• Evet belki olabilir ama satmayı pek düşünmüyorum para işin içine girince kirlenmiş gibi hissediyorum. Saçma sapan karalamalar derkende yazım yanlışlarından bahsetmiyorum. Sırf bir üne kavuşmak icin yazanlara diyorum..

• Sadece okurum

0|0
    0|0
  • Aklımda acayip güzel fikirler var ama yazamıyorum. Cacık gibi oluyor.

0|0
    0|0
  • Benimde kabataslak var fantastik ve ask

0|0
    0|0
  • yazmaya çalışırdım bir ara :D

0|0
    0|0
  • benn

0|0
    0|0
  • var ama daha hayata geçmedi