Size şiir yazana ilgi duyar mısınız?

Siir yazan insanlar size daha cekici gelir mi? sahsen ben kendi adima soyleyeyim hayatim boyunca sevgilisine siir yazan bir bayana rastlamadim. Ama siir yazmaktan ve dinlemekten hoslanirim.

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Şiiri kimin yazdığına bağlı ...İlgim varsa artar tabii ..Hımm bu arada sevgilisine şiir yazan bir bayana rastladın artık ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ekstra bi ilgi duymam ,sevgilim yazdıysa hosuma gider okadar

0|0
    0|0
  • duymam

0|0
    0|0
  • Ehh işte kim olduğuna bağlı.

0|0
    0|0
  • Sırf şiir yazdı bana diye de birinden etkilenmem ama sevdiğim biri yaparsa bunu çok hoşuma gider. Benim sevgilime şiir yazmışlığım vardı..

0|0
    0|0
  • Romantizmi abartmadığı sürece severim :) Bir kız arkadaşım çocuklugundan beri yazıyor sevdiği çocuk için fakat çocuğun haberi yok ;)

0|0
    0|0
    • siir yazan arkadasini tebrik ediyorum. cok muhtesem.

• gercekten siir ile bu kadar ilgiliysen. su an yurtdisindayim fazla zamanim yok ama begendigin siirlerini paylasir misiniz?

• Şiir severim fakat çok ilgili değilim eşit ağırlıkçıyım o yüzden biliyorum şiirleri boş vaktimde oturup okumam yani :)

• Hayır.Duysam bile duymamaya başlarım şiirden sonra.

0|0
    0|0
  • sevmem.

0|0
    0|0
  • duymam

0|0
    0|0
  • Ruhsuzum-ilgimi cekmez.

0|0
    0|0
  • Kesinlikkle :)

0|0
    0|0
  • Şiir okunmasını da yazılmasını da severim Kim sevmez ki.. ama anlamlı olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her bayan kendisine şiir yazan bir sevgili ister ama erkeklerin tümünü şiirden hoşlanan/şiir yazabilen varlıklar olarak düşünmeleri büyük yanılgıdır.

Şiir sevmem. Romantik de değilim.

0|0
    0|0
  • hiç bi hatun bana şiir yazmadı bılemem

0|0
    0|0
  • ben sahsen yazdim , ama bir ilgi goremedim , ise yaramadi

0|0
    0|0
  • Belki ..

0|0
    0|0