Kapat

Elektro gitar çalan arkadaşlar bakar mısınız?

Arkadaşlar gitar çalabiliyorum ama elektro gitar çalmak istiyorum. Alıp kursa gitmeden evde kendim çalışarak geliştirebilir miyim kendimi yoksa kurs şart mı yardımcı olur musunuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Selim ışık diye bir adam var onun videolarını izle eğer yardım istersen bende yardımcı olmaya çalışırım 8 yıldır caliyorum

1|0
    0|0
    • Ya aslında hangi marka almalıyım amfiyi gitarı falan onu da bilmiyorum klasik çalıyorum ama hiç bilmiyorum elektro hakkında şeyleri. Önerebileceğin bir marka var mı?

• Mesaj atıyım mı ben sana olur mu?

• Bekliyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Youtubeda çok faydalı kanallar var. Onun dışında İstanbul kadıköye yakınsan gitar-amfi seçimi ve ders konusunda ben de yardımcı olabilirim.

1|0
    0|0
  • Kendin çalabilirsin ya ama amfi al bir tane bende elektro alıcam meraklıyım aynen deniycem

1|0
    0|0
    • Aynen alırsam amfi de alıcam ama o solo parçaları kurs yardımı olmadan çalabilir miyim emin değilim.

• benim amfi eski ama normal gitar ile kullanıyorum ben elektro için marka ve amfi bilmiyorum

• Peki teşekkürler

• Bol bol video izle ve de kulağını geliştir gerisi gelicektir. Ben öyle yaptım.

1|0
    0|0
    • Sürekli dinliyorum zaten ama bazıları da mutlaka kursa gitmelisin temel şeyler için dedi karar veremedim.

• Orasını sen bilirsin yani kursta ne ogretiyorlar bilmiyorum cidden

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...