Elektro gitar çalan arkadaşlar bakar mısınız?

Arkadaşlar gitar çalabiliyorum ama elektro gitar çalmak istiyorum. Alıp kursa gitmeden evde kendim çalışarak geliştirebilir miyim kendimi yoksa kurs şart mı yardımcı olur musunuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Selim ışık diye bir adam var onun videolarını izle eğer yardım istersen bende yardımcı olmaya çalışırım 8 yıldır caliyorum

1|0
    0|0
    • Ya aslında hangi marka almalıyım amfiyi gitarı falan onu da bilmiyorum klasik çalıyorum ama hiç bilmiyorum elektro hakkında şeyleri. Önerebileceğin bir marka var mı?

• Mesaj atıyım mı ben sana olur mu?

• Bekliyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Youtubeda çok faydalı kanallar var. Onun dışında İstanbul kadıköye yakınsan gitar-amfi seçimi ve ders konusunda ben de yardımcı olabilirim.

1|0
    0|0
  • Kendin çalabilirsin ya ama amfi al bir tane bende elektro alıcam meraklıyım aynen deniycem

1|0
    0|0
    • Aynen alırsam amfi de alıcam ama o solo parçaları kurs yardımı olmadan çalabilir miyim emin değilim.

• benim amfi eski ama normal gitar ile kullanıyorum ben elektro için marka ve amfi bilmiyorum

• Peki teşekkürler

• Bol bol video izle ve de kulağını geliştir gerisi gelicektir. Ben öyle yaptım.

1|0
    0|0
    • Sürekli dinliyorum zaten ama bazıları da mutlaka kursa gitmelisin temel şeyler için dedi karar veremedim.

• Orasını sen bilirsin yani kursta ne ogretiyorlar bilmiyorum cidden

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...