Roman yazmaya çalışıyorum, 2 dakika bakabilir misiniz? :))?

Roman yazıyorum okuyup düşüncelerinizi söyler misiniz eleştirilerinize açığım iki dakika bakabilir misin?
Buyurun; www.wattpad.com/73256082

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• şu an hepsini okuyamayacağımdan, genellikle benim rastladığım ve hoşuma gitmeyen şu özelliği belirteyim. Romanlarda zamanı doğru ve tam kullanmaya bak. Velev ki karakterin okul bahçesine girdiği an ve derse girdiği an olsun. Sonrasındada bir kafeye gitmiş olsun. Bunları yazarken okul bahçesinden sınıfa, sınıftan sonra okul çıkışına ve oradanda kafeye gitme aşamalarınıda yaz. Demem o ki, evdeyken bir anda başka bir mekanda olma, zamanı koparma. Uzun oldu sanırım afedersiniz. Tabi dediğim gibi okumadım şuan, varsa düzeltmeni öneriyorum. Yoksada belki başkasına yararı dokunur.

0|0
    0|0
    • Şuanlık paragraflar arası hepsi bağlı gibime geliyor. Ama ben yazdığımdan farketmediğim noktalar olabilir. Betimleri olabildiğince acıyorum. :) Teşekkürler. :)

• Ben teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Gayet guzel bence, ama cumleler cok kisa sanki, virgul koy ya da uzun cumleler yazmayi dene

0|0
    0|0
    • Herkes kısa kısa sindirerek yazın demuşlerdi. Bende nokta kullanarak kısalttım siz uzun diyorsunuz. Kafam karıştı. :))

• kafani karistirmak istemem asla, ama kelimeleri secerken cimri davranmamaya özen göster demek istedim, fazla uzun bir cumle olmasin, ama tabi sen en iyi kendin bilirsin :)

• Kelime hazinen şuanlık bu kadarla sınırlı. :) Yorumunuz için teşekkürler. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Garanti olsun diye bütün -ki'leri ayrı yazmışsın.. Yazım yanlışlarına dikkat et ve eğer bir işe kalkıştıysan onu bitmeden sunma insanlara. Bu sanatın en önemli kuralıdır kanımca. Bitirilmemiş bir çalışmaya saygı göstermek saçma olurdu ayrıca toplasan 2 sayfa etmez bir metine roman diyorsun ve bu yazıyı ne kadar uzatabilirsin hiç bir fikrim yok. Bence önce edebiyat ve dil bilgini geliştir sonra böylesine büyük bir işe kalkış. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Yorumunuz için teşekkürler. Sunmamın nedeni hataları düzeltmek zaten, ben yazdığımdan hatalarımı göremiyor olabilirim. Ve 2 Sayfadan fazla 6 sayfa var. Ayrıca 1. bölüm dahalık.

• okuycam şimdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...