Aşık olanlara... İlk kez nasıl, kaç yaşında, hangi şehirde aşık oldunuz? Şimdi nerdesiniz, kaç yaşındasınız?

İlk kez nasıl, kaç yaşında, hangi şehirde aşık oldunuz? Şimdi nerdesiniz, kaç yaşındasınız? Aşkınıza ne oldu?

Sorum aşık olan ve olamayan herkesedir...

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Başka bi şehirde... yana döne sevip bir daha aşık olamayacağımı düşünürken yaşım daha 17 idi.. Şimdi İSTANBUL'dayım.. Onunla 7 ay önce tanıştık, 10 gün sonra evlenmeye karar verdik ve şuan 2,5 aylık evliyim.. ve acayip seviyorum : )

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk aşkım platonikdi.

ilkokuldaydım

8 yasındaydım

Ankaradaydım

Şimdi de Ankaradayım

25 yaşındayım

Aşkımı yıllar sonra facebooktan buldum ama hiç itiraf etmedim, çünkü o da ilk aşkını arıyordu. :)

Türkiye çapında adını duyurmuş, okulunu birincilikle bitirmiş bir denizci ve başarılı bir piyanist. En bildiklerim bu genç yaşında yurt dışında neresi bilmiyorum, hangi üniversite onu da bilmiyorum, öğretmenlik teklifi geldiğini biliyorum. Şu anda hangi işle meşgul tam bilemiyorum ama ülke ülke gezdiğini biliyorum

0|0
    0|0
  • 19 yaşında afyon da 1 yıl sonra terkedildim.şu an 25 yaşındayım izmirdeyim.ve sevdiğim biriyle nişanlıyım.

0|0
    0|0
  • İlk kez nasıl: lise 1de bilgi yarışmasında bir çocuğa aşık olmuştum

Kaç yaşında: 15

Hangi şehirde: Bursa

Şimdi neredesiniz:Bursa

Kaç yaşındasınız :21

Aşkınıza ne oldu : çıktık ve ayrıldık artık nerede bilmiyorum

Şuanda başka bir sevgilim var ve o çocuktan sonra aşık olduğum kişi :)

0|0
    0|0
  • antalya 16,samsun 18.. şimdi ben antalyadayım o samsunda.. sadece 4 gün görüştük ama 1 ömüre bedeldi :)

0|0
    0|0
  • 9-10 yaşlarında ilkokulda

0|0
    0|0
  • 6 yaşındaydım 1. sınıfa yeni başladım anavatanımda ilk bakışta aşktı o. aynı sınıftaydık

0|0
    0|0
  • 15 düzce. 18 düzce hala beraberiz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ankara,19,istanbul,23,Cehennemin dibinde kayboldu..

1|0
    0|0
  • ask demeyelim de sevmek diyelim, ilk kez istanbulda 6 yasimda o garip hissi duymustum ama cocukluktu, onca yil sonra yine istanbulda, ayni kisiye 27 yasimda ayni hissi duydum...

1|0
    0|0
  • Lisede çarpısmıstık :) 17 yasında ıspartada. Ben hala ıspartadayım 22. bitti gitti ask :) bana uzak cehenneme demirbaş olsun ;)

0|0
    0|0
  • Başka biriyle birlikteyken, 22 , İstanbul, İstanbul, 26, Evli ve çocuğu var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...