Kapat

Sevgilimle ne tarz bir film izlesek?

Ne tarz bir filme gitsek? Romantik , komedi, ya da korku? Hangisi daha çok sarar.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilimle diyorsun hımmm Komedi sarar o güler sen gülersin aranızdaki diyalog filmden sonra artabilir ama bence boşver geçtim bunu
    Korku hımm korkuyorsan sevgiline sarılırsın birlikte uyuyabilirsiniz onunda biraz daha hoşlanmasına sebebiyet olabilirsin hani erkekler sahiplenmeyi sever ya anla işte
    Romantik hımm cinselliğe yönelik aranızdaki şeyler gelişebilir aşkınız kuvvetlenebilir birbirinize olan ilginiz artabilir tabi ters tepkide yapabilir belki senden daha güzel bir kız görür bir sana bakar bir ona sana tekmeyi basabilir :DD

0|0
    0|0
    • Korku mu diyosun:) ama o çoooookkk korkuyoo 😃

• Yok ben korkmuyorum ben alışkınım da o çok korkuyor. Ama film izlemek için değil seni izlemek için gidiyorum diyor. Arkadaşken bir kez gitmiştik sevgili olarak ilk sinemamız

• korku sevmeyen hoşlanmayan insan komediden hoşlanır o zaman cevabım bu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• canım cicim takılıyosanız romantik. artık şakalar falan yapıp eğleniyosanız komedi. ha yok bilmiyom dersen romantik komedi

0|0
    0|0
    • Korku?

• korku sarmaz sevgili ile sinemada. evde izlenirde. ha klişeye inanıyosan korkup kucağına atlama sarılma falan yaparım diyosan git :D yoksa sarmaz

• komedi derim ben :)))

0|0
    0|0
  • Bilim Kurgu.

0|0
    0|0
  • Romantik :)

0|0
    0|0
  • Eğer aranızda bişiler olsun istiyosan romantik ve ya romantikkomediye gidin

0|0
    0|0