Haftaya aşk şehri Paris'teyım. Neler yapsam orada?

Evet Londra'dan sonra şimdi sıra Paris'te. Yaşamak için asla oralara gitmem ama gidip gezmesi harika.

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar şanslı olduğunu belirtmek için uğradım ve gidiyorum şimdi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sanki biz şunu yap desek yapacan:)hani parise gidecek ya amaç bize hava atmak :)seni gidiii senii neyse at bari havanıda tadını çıkart boşver,bizde destek verelim sana,aaaa vay anasını bee sen şimdi parisemi gidiyosun inanmıyorum sana yaa süper valla şuan senin yerinde olmak için servetim olan bütün eski elbiselerimi verirdim ne şanlısın sen kıızz valla ya ölmeden bende gitseydim :))nasıl egon tavan yaptımı şimdi:))

1|0
    0|0
  • aşk şehri paris mi?gülecektim az kaldı.

0|0
    0|0
  • bizim yerimize de gez=)

0|0
    0|0
  • bence kalsaydın londrada ben 2 haftada gez gez bitiremedim orayı o tube senin o tube benim :D geziodm walla. direk çık işte eyfel kulesine en meşhur yemeğini ye takıl işte kafana göre kızım :D

0|0
    0|0
  • Eifel Kulesini tavaf et! spnra parisin o nehirlerinden akan pis suyun kokusundan kurtulmak için bolca parfüm sık. O da çözüm olmazsa eifel Kulesini tepesine çık güzel bir Fransız şarabıyla temiz havanı al! ;)

0|0
    0|0
  • eyfelin altında öpüşebilirsin tam bir klasiktir :D

0|0
    0|0
  • seviindim. bol bol cafelere git. sonra virgin megastore var alışveriş için .

0|0
    0|0
  • 5 çayına sarkozynın yanına gıt bakalım ne yapacak

0|0
    0|0
  • gezicek yerleri belli zatende bu mevsimde bile oralarda hava buz gibi yağmurluya dönebiliyor aniden, yedek olarak yağmurluk ve kalın bi giysi almayı unutma

0|0
    0|0
  • Abartıldığı kadar bişey yok Paris'te Louvre Müzesi'ne git Mona Lisa'yı gör.

0|0
    0|0
  • Eiffel kulesini unutma !

0|0
    0|0
  • yaşamak için neden gitmiyosun

0|0
    0|0
  • Sex !

0|0
    0|0
  • şanslı kız bn olsm sevigilimide götürdm süper olurdu

0|0
    0|0
  • Ağaca çık... şey yani kuleye çık.

0|0
    0|0
  • banliyoleri git gez sonra da benim güzel memleketim diye geri dön :D

0|0
    0|0
  • venedik değilmiydi yaa aşıklar şehri :/

0|0
    0|0
  • Aşkın yerimi olur. Millet orda aşık mı oluyor. Eğer öyleyse bizde gidelim :D

0|0
    0|0
  • ben de salı günü izmir taraflarındayım:) bir başkadır benim memleketim...

0|0
    0|0
  • Burger King çok kazık benden söylemesi :) 1 menü 20 euro olur mu leynnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kıskandığımı söylemek için geldim :)

1|0
    0|0
  • brini bul gezdrsn.

0|0
    0|0
  • Avrupa da görmek isterdim dediğim tek yerdir Paris.Gez bol bol tadını çıkar iyi eğlenceler.Çok şanslısın ya.

0|0
    0|0
  • paris sin istanbuldan hic farki yok eyfel kulesinin altindaki zenci sokak saticilarindan uzak dur yapisdimin birakmiyorlar ,türkce biliyorlar sözlerine dikkat et ;)

0|0
    0|0
  • beni de alsanaaa :))

0|0
    0|0
  • ah melis fotoğraf çekil bol bol.vakit kaybetme.

0|0
    0|0
  • neden yasanılacak yer degıl dedın?bende gıtmeyı cok ısterım gez dolaş bızım yerımızede:(

0|0
    0|0
  • Bizim icinde gez. :)

0|0
    0|0
  • otur :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...