Sanatçı olmak istiyorum?

Hayallerimde hep ünlü şarkıcı sanatçı olmak vardı sesim güzel değil ama söyleme yeteneğim var hiç kursa gitmedim hayatım boyunca konuya gelirsek birsürü holywood ünlüleri var günümüzde mesela lorde var kız bem yaşımda ama zirvede ve ani bir şekilde oraya geldi sesi hiç güzel olmayanlar var güzel olmayanlar var ariana grande bile zirvelerde kendimi bu toplumun dışında gördüm hep yerimin bırası olmadığını yurt dışına çıkmak istedim size çocukça saçma vs gelsede ben ciddiyim ünlüler nasıl o yerlere kadar çıkmışlardır eğer ünlü olmayı çok istiyorsm napmam gerekir?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Buralarda vakit harcayacagına gidip yapımcılarla randevu alıp konuş mesela

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ya bırak benimde ortalama sesim var ama çok iyi kullanıyorum şarkılarda yetenekliyim kimseye açılamıyorum tek başımayken söyleyebiliyorum ama illa sanatçı olcam diye bir şey yok ilerde evlenirsem senin gibi şarkı seven bir eşle evlenirim söyleriz birlikte şarkı nolcak :D

1|0
    0|0
    • Düşünsene çok farkı bir hayatın olurdu

• ya kolay değil ama sen benim gibi düşünüyorsun normal bir hayat istemiyorsun
      mesela bende farklı şeyler düşünüyorum ama sanatçılık yok bea uğraşmaya değmez
      hem kolay değil mesela ben şarkı bile yazabiliyorum sende var mı o yetenek? :)
      kolay bir iş değil hem sesini hep gırtlaktan çıkarcan öyle direk çıkarmıcan onunda volumları var :)
      şöyle diyim normal bir iş değil ya bilemiyorum artık illa olcaksan varsa cesaretin olursun onun yolları var googleye ara sanatçı olmak için neler yapılmalı felan de seni test eden yerler olur uygunsan bir şeyler yaparlar diyeyim ben sana :))

• valla şunu dicem sanatçılık dünyanın en kolay meslegi gibi oldu artık parası olan herkes gidip albüm çıkartmaya başladı kimi tutturup bir yer ediniyor kimi çıkarttıgıyla kalıyor onun için başka mesleklere yönelmeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Meslek değilde yaşam biçimi olarak istiyorum

• yani demek istedigim senin hayalini çoğu kişi ister ama olmaz ha müzik söylemek istiyorsan karaoke bara falan git müzigini söyle veya sevgiline özel bir yerde müzigini söyle

• Çok farklı yollara başvurman gerekebilir o basamakları çıkarken miden kaldırmayabilir

1|0
    0|0
    • Alakası bile yolçk eskidendi onlar

• Cok yerinde oldu :-D

• artistlik bir cümle oldu ama bir an da yazdım öyle denk geldi:)

• Amacın müzik değilde unlu olmaksa hiç başlama. Ben profesyonel muzisyenim bunun için yıllarını harcaman lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gel bakalım. Ben sana Demi Lovato gibi sesin olsun demiyorum. Bu işlerin başı inanmaktır. Şimdi birkaç şey söyliyeceğim. Sesin çirkinse arama motoruna sesi güzelleştirmenin yolları yaz birşeyler çıkıyor ve onları yapabilirsin. Bundan sonrada birisinden yarım alman gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...