Okumakta oldugum kitap bitti?

yeni kitap alacm da akıcı güzel kitap önerileri yapar mısınız:)

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

• Hangi kitabı bitirdin?

0|0
    0|0
    • sorun bende degil sende. pink freud

• Lütfen beni yanlış anlamayın, gerçekten kimsenin kitap zevkini ya da okuma alışkanlıklarını küçümsediğimden değil, yalnızca doğru yazarlar ile karşılaşmadıklarını düşündüğümden böyle bir yorum yapacağım. Nacizane önerim, aslında bu kitapların hepsini bir kenara bırakman olacaktır, yani hiç okumamaktan yeğdir elbette bir şeyler okuyor olmak; ancak bunca değerli yazar varken neden grinin elli tonu ya da blogger kitapları tercih edilir, anlayabilmiş değilim.

Biraz Türkçe, biraz yabancı, çeviri kitaplar önereceğim, dikkate alacağını umarak :)

TR- Anayurt Oteli, Aylak Adam, Kürk Mantolu Madonna, İnce Memed, Tutunamayanlar, Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Çalıkuşu, Kiralık Konak, Murtaza

YB- Yüzyıllık Yalnızlık, Uğultulu Tepeler, Şeker Portakalı, 1984, Don Kişot, İki Şehrin Hikayesi, Yabancı, Dava, Anna Karenina

Elbette bunlar benim zevkimden sana sunulmuş şeyler, ancak gerçekten beğeneceğini umuyorum. Zaten internette rastlayacağın listelerde de hep bunları görebilirsin :D Eh :)

• onlardnda okudugum var ama dgeri de fena degildi :D önerlern için teşekkür edrm

• harry potter :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...