Kapat

Kaç yabancı dil biliyorsunuz? yabancı dil öğrenmek isteyenlere neler tavsiye edersiniz?

kaç yabancı dil biliyorsunuz? yabancı dil öğrenmek isteyenlere neler tavsiye edersiniz?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğuştan 3 dilim var gibi bir şey, şans işte, ancak bir tanesi epey köreldi.

0|0
    0|0
    • Nasıl bir doğum yapmış ki annen :) gerçektwn şanslısın

• Çok teşekür ederim bilgilendirici oldu :)

• Ben çok teşekkür ediyorum :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• sadece İngilizce bılıyorum ve gerekte yok dahasına Türkçe dilim yeter bana.

0|0
    0|0
  • almanca, ispanyolca ve ingilizce. yabancı dil öğrenmek istiyorsan kesinlikle sürekli tekrar etmelisin. altyazılar her zaman doğru olmasa da bazı kalıplar ve deyimleri anlayabilmek için dizi ve film bol bol izle, kulak aşinalığı çok önemli.

0|0
    0|0
    • bir dili kendi kendine ögrenebilirmisin peki? yoksa kurs şart mı

• dile yatkınlığın olması gerek ve nereden öğreneceğine bağlı. ispanyolca için kursa gittim ama almancanın temelini gramer kitaplarından öğrendim. ingilizcem iyi diyorsan duolingo diye bir site var tavsiye ederim :)

• teşekür ederim :)

• Ingilizce ve Japonca. Dil ogrenmeyi gercekten isteyen kisi bir sekilde ogrenir, ilk olarak cok istemek ve ogrenmek istedigi dili cok sevmesi gerek. Gunde, haftada belli saatler ayirmali.

0|0
    0|0
  • Almanca ve ingilizceyi accık ucundan biliyorum. Her şeyin fazlası zarar sonuçta :/

0|0
    0|0
  • bir ingilizce biliyorum, onun içinde bol bol alt yazili yabancı dizi tavsiye ederim ve seviyeli olan okuma kitapları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...