Vizyondaki hangi filmi öneriyorsunuz?

Salı günü sinemaya gidiyorum hangi filmi öneriyorsunuz? Note:İzmir agora da gidicez sinemaya

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• kimle gidiyorsun ona gore soylim

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşımla

• tamam" lucy" cok iyi bir film biz arkadasjmla bunu izledik birde "kaset isi" var o da cok erotik. ama ikiside guzel ama en iyisi lucy di tavsiye ederim iyi gunlerr

Erkekler Ne Diyor 6

• l*n bizde sali gunu gitcez dedim yoksa ayni kisimi ama not kurtardi neyse bakalim ne tavsiye ediyolarmis:-) bende kararsizim

0|0
    1|0
  • pek yakında bence güzel ;)

1|0
    1|1
  • Pek Yakında filmine gidin bence. eleştirmenler iyi not vermişler

1|0
    1|1
  • siccine git.

0|1
    0|0
  • The Grand Budapest Hotel on numara filmdi

0|0
    0|0
  • Pek Yakında'ya gitmede hangi filme gidersen git.
    Vasat. Sinemada izlemek resmen işkenceydi. Tamamen sırf film çekelim diye bir apar topar hazırlanmış bir film bana göre. Bence 15 günde yazıldı ve 1 ayda çekilmiştir zaten 15 kişi oynuyor oynamıyor. Ne senaryo off aman aman ne oyunculuklar ne de kurgu. Anlaşılan cem yılmaza para lazımmış. Ne yönetmene para veririm demiş nede fazla oyuncuya, prodüksiyona gerek var masraf olmasın. bol bol da ürün yerleştirir peşin paramı da alırım demiş. Sinemadan çıktıkdan 2 saat sonra 2 tane sahnenin bile aklınızda kalması mucize olur. Tv filmidir. Resmen hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'dan bu kadar kötu bir film izleyeceğim cidden aklımın ucundan bile gecmezdi. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız başka bir filme gidin.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...