Almanlar neden uzun boylu biliyor musunuz?

Benim 1 öğretmenim vardı. Onun babası 2. ci dünya savaşında olmuş. Almanlar o dönemler ülkelerindeki tüm kısa boylu kişileri öldürmüş. Bu kesin olmuş. Ama bunu yaptığını almanlar gizlemişler, resmi olarak hiç 1 yerde yazmıyor. Onun babası ruslar tarafında dövüşüyormuş. Hayır olmaz demeyin bu olmuş !

Güncellemeler:
Arkadaşlar bence iyi yapmışlar. :)
Not: ben de kısa boyluyum

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet almanlar bunu yaptılar diye biliyorum. üstün alman ırkını oluşturmak için.
    ben öyle biliyorum.
    üstün alman ırkını yaratmak için çokça kıyım yapmışlardır.
    tarihin gizli saklı bilgilerinden, ben öyle biliyorum.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Keşke hepsi birbirini öldürseymiş.

1|0
    0|0
  • kaynak? adamlar yahudiler ve diğer ırklar üzerinde yaptıkları deneyleri birer birer detaylı şekilde yazmışlar. tıp'ın hala bundan büyük çıkarı var. kimse canlı insan üzerinde deney yapmaz. ama onlar yapmış. eğer o dediğin doğru ise kaynağıda vardır :)

0|0
    0|0
  • oha bu ne ya :D nazinin saf ırk yaratma hayali yüzünden herhalde

1|0
    0|0
  • kız dedıgın minnak olacak kedı gıbı

0|0
    0|0
  • kaynak kıçım diyorsun yani

1|0
    0|0
  • genetik ataları öyle

0|0
    0|0
  • İlk defa kısa boyluları öldürdüklerini burada duydum yani o kadar da değildir herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu Almanlar da psikopat mı ne

1|1
    0|0
    • sadece ınsanlığa karşı soğuklar. her işlerinde gelecek 40-50 seneyi düşünür ve planlarlar. tercihleri genellikle mantık ile oluyor. "canım böyle istedi" diye birşey zor bulursun. okul eğitimi ve yazı dilleride aynı şekilde :)

• Rüzgar-ulubey böyle olduğunun farkındayım.

• Vay anasını ya

1|0
    0|0
  • kısaları öldürseler bile kısalık çekinik gendir. yani 2 uzun insanın çocuğu kısa olabilir. yani tek bir nesili öldürseler bile kısa insanları alman ırkından silemezler tek nesilde. çok saçma bir şey.

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler'in sağ kolu Joseph Goebbels'in de boyu kısaydı. Adolf Hitler boğazlasaymış ya onu :)

Senelerdir Nazi tarihini araştırırım. Hiç böyle bir şey duymadım. Şizofrenleri, diğer mental rahatsızlığı olan kişileri ve sakatları öldürdükleri doğrudur, ama kısa boyluları öldürdüler hmmm hiç duymadım

0|0
    0|0
    • Naziler, Aryan ırktan / Nordic ırktan olan kimseye direkt zarar vermemiştir. Zor da kalmadıkça. Kısaları kesseler, aryan ırkın soyunu devam ettirecek kişilerin bir kısmı azalır

• Bunu duyamazsın zaten. Bunları o savaş zamanı olan birinin oğlu söyledi. Bir kaç kısa kalmış diye böyle düşünme. Hatta bunu yıllar sonra buluyordular sonra almanlar bu konuyu tekrar kapattılar.

• Böyle toplu bir katliam olsa bence duyulurdu. Saklamakla ilgisi yok, çünkü Hitler'in en saklamak istedikleri kirli çamaşırları bile meydana döküldü.

3-4 kişi, hatta 10 15 kişi öldürselerdi belki duyulmazdı, ama böyle bir toplu katliam girişimi anlaşılırdı.

Çünkü kamplarda bir sürü kısa boylu kişinin cesedi bulunurdu. Onların neden orda olduğunu da CCCP (Sovyet) askerleri de idrak edebilirdi.

• Hayır olmaz

1|0
    0|0
  • Evet biliyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...