Kapat

Hiç domuz eti yediniz mi?

Haramdır günahtır vaaz verecekler bir zahmet yazmayın.
Zİnada tavan yapan içkinin satıldıgı içildiği bir ülkede bunalrı hoş görüpte domuz deyicne hoplayacak varsa gelemsin..

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Yedim yumusak tadi garip. Kebapi guzel :P

1|1
    4|4

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Aman kanka kasaplar saolsun biz bilmeden ortaya karısık eşek domuz filan atıyolar.

0|2
    0|0
  • Valla yemedim ben hic ama disarida erlere domuz eti kullaniliyosa bilemem

0|0
    0|0
    • Çogu insan domuz eti dendiği zaman dandik adi ucuz bir et sanmakta.. halbuki o kadar çok tütsüleme hijeyenik işlem görüyor ki kırmzı etten bile pahalıdırç bu nedenle bazı bilgisizinsanların tavuk yerine domuz veriyorlar demeleri son derece gülünç ve komiktir bilhassa kışlalarda domuz eti :)

• yemedim yemem

0|0
    0|0
    • sana sadece yiyip yemediğiniz sorduk hüküm verin demedik.. alkolu içenler domuz etini yemeyenler sizi

• Yemedim.

0|0
    0|0
  • Yemedim.. tavuk ve hamsi dışında diger etlerin tadını sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • Çok çirkin tadı yaa:)

0|0
    0|0
  • Deistim ama hiç bilerek yemedim

0|0
    0|0
  • Ewt cok lezzetli

0|0
    1|0
  • evet. oldukça lezzetli.

0|0
    1|0
  • Bilmeden kesin yemişizdir ama bilerek asla yemem... Haram bir kere hadi onu geç kendi pisliğini yiyen bir hayvan domuz ıyk iğrenç.

1|1
    0|0
    • anladım siz şu domuz eti yemeyen
      ama zinanın dibine vuranlardan mısnız yoksa zinaya aşk sevgi diyen ama domuza haram diyenlerdne mi

• Senin ne demek istediğini çok iyi anladım, merak etme sen. Milletin ne yaptığı beni hiç ilgilendirmez!
      Benim o taraflarda bezim olmaz, domuz etide yemem o kadar!

• Anlamana sevindim...

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende yedim. Psikolojik heralde kusucaktim neredeyse. Sonra bir daha hic yemedim. bir gun alkolluydum, bulgar bir kiz arkadasim vardi iciyorduk beraber. O hazirlamisti mezeleri. Yarim kiloya yakin jambon vardi sofrada. Ince ince dilimlenmis. Yaridan fazlasini yedim ben vodka domates salatalikla beraber. Ooo bayagi sevdin sen domuz jambonunu getireyim mi daha dedi. Bende vay be dedim :)

0|0
    0|0
  • Valla yedim müdür. Gayet lezzetliydi. Ama çok yağlı. Sağlık açısından pek tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • Evet yedim yanlışlıkla

0|0
    0|0
  • yemedim ama bilmeden yemiş olabiliriz.

0|0
    0|0
  • 7 yildir gurbetteyim agzima bile surmedim ama yanlislikla yediysem Allah affetsin.

0|0
    0|0
  • Senin kurduğun ilişkinin içine yediğin domuzlar pislesin. Domuz eti yemenin zarsini görmüşsün beyin falan kalmamis. Aç kaldığında kendi pisliğini yiyen kendi yavrusunu yiyen bir hayvanı yiyen adam bokuda yer herşeyi de yer

0|0
    0|0
  • Yediydim Bodrumda otelde ama yanlışlıkla. d Müslümanım..

0|0
    0|0
  • Yazmayın demişsin ama en başta haram, ikinci olarak Türkler İslamdan öncede ne domuz beslerlerdi nede yerlerdi, aç kalınca kendi dıçkısını yiyen bir hayvan ne bekliyorsun.

0|0
    0|0
  • Müslümanım deyip yiyen varsa Allah Islah etsin

0|0
    1|0
  • güzeldi

0|0
    0|0
  • Ha bide domuz eti yemeyip haram yiyenler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...