THE SECRET kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kitabı okuyanlar ne düşünüyor ayrıca ordaki bilgilerden yola cikip çeşitli düşünce stilleri uygulayip çeşitli mucizelere tanık olup yaşayanlar var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba.

Öncelikle sizden daha çok süredir burada olduğumdan dolayı bu tür sorular KS'de pek fazla ilgi göremeyeceğini maalesef belirtmek isterim. Ama böyle bir soru sorduğunu için teşekkür ederim. En azından bir iki kültürel şeylerin olması hoş bir şey.

THE SECRET düşünce ufkunu bambaşka boyutlara, hayatta sürekli başarı endeksli, mutlu olmamızı sağlayacak bir kitap olarak çıkmıştır. Fakat tabii ki bu bir hayalden ibaret. Gerçekten o kitapta yazılanları uygulayan var mıdır bilmem.

Bir zamanlar sürekli Kişisel Gelişim Kitapları okuyan biri olarak bu zaman zarfında çok fazla çok beleş şeyler yaptığımı fark ettim. Kişisel gelişim sektörü cidden başlı başına bir balondur. Yani ben de kişisel gelişim uzmanı sayılır fakat söylenen şeyler sürekli aynıdır efenim.

Neyse..
    "Cengiz Erşahin" adında bir kişisel gelişim uzmanı ağabeyimiz bu kitabı ciddi bir şekilde inceler ve kendine göre tekrar derleyerek "Gerçek Sır" adında kitabı piyasaya sunar. Peki iyi bir kitap mıdır? Şu an o kitaba bakıyorum ve kesinlikle iyi bir kitap olmadığını hatta 4 yıl önce yarıda bıraktığımı hatırladım.

Yani demem o ki bırakın bu sitede "THE SECRET" de yazılanları yapmayı Türkiye'de bile bulmak zordur ^^

Hoşça kalın. İyi bayramlar.

0|0
    0|0
    • Merhaba öncelikle size de iyi bayramlar. Ben uygulamaya başladım ve faydasını görüyor gibiyim o yüzden çok ilginç şeyler de yaşadim imkansız dediğim olaylar Süpriz bir şekilde karşıma çıktı çok mutlu oldum. farkındayım Türkiye de herkes dalgaya alıyor ama ben böyle düşünmüyorum. inanc meselesi ben denedim daha doğrusu yolun başındayim ve şimdiden çok tuhaf mucizevi şeyler olmaya başladı hayatımda.. Bu deneyimi yaşayan başka kişileri de bulmak istedim

• İnsan ruhen bir takım terbiyelerden sonra farklı boyutlara açılıyor. Bu zaten ruhbilimcileri tarafından onaylanmış bir bilgi. Yani uzun süre et yemez sürekli sebze yersek çok daha sakin, aklı başında, karşı cinse olan isteğimizin arttığını fark edebiliriz. Bu da öyle bir şey.

Tabii uygulayan birinden deneyimlerini öğrenmek güzel olacaktır. Takipteyim.

• Teşekkür ederim. Örnek vermek gerekirse yıllar önce aşık olduğum adam benim suratıma dahi bakmayan 4 yıl sonra mesaj atti durduk yerde ve ben çok istemiştim pişman olmasını benimle olmak istediğini söyledi ve ben bu kitabı okuduğumdan beri bunu hayal ettim ve su an o reddedildi. ayrica istediğim teknolojik aletlere sahip oldum almam çok zor dediğim şeylere vs :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Cem yilmazin bir yorumu vardir :)) m. youtube. com/watch? v=Hl31iitw0c4

0|0
    0|0
  • Neden ingilizce ismiyle yayinlandi? Ben en cok bunu dusunuyorum bu kitapla ilgili.

0|0
    0|0
    • Farklı bir bakış açısı :) belki de sır dan çok Thé Secret demeleri daha gizemli ilgi duyulur diye düsunmus olabilirler

• bir pazarlama stratejisi diyorsun. Olabilir, mantikli

• Adamlar fakirleri ümitlendirelim diye paranın ne dibine vurdu ya la

0|0
    0|0
  • Kitap ne anlatıyor biraz bahsedersen sevinirim :) melek kızların kitabımı acaba :)

0|0
    0|0
    • Düşüncelerin frekanslari olduğunu söylüyor söyleki sen beynin de bir şeyi sürekli tekrarlarsan inanarak ve her gün. mutlaka onunla ilgili frekansları kendine çekersin. Hatta beynin de istedigin şeyler olmuş gibi dusunup sevinmek bu frekansları arttiran en önemli şey bir nevi hayal kurmak gibi ama inanarak

• ben zaten kendime sürekli haydi sen yaparsın zaten o şeyi inanarak yapıyorum bunu yaparsın üstesinden gelirsin diyorum her zaman :)

• Güzel bir yol gerçekten böyle devam etmen dileğiyle :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Tenezzül dahi etmem ki kişisel gelişim kitaplarına inanmam...

0|0
    0|0
Yükleniyor...