İngilizceyi nasıl sökebilirim?

İşim gücüm yüzünden kurslara gitmek gibi bir şansım yok:( her gece 22:00-00:00 saatleri arası ingilizceye ayırmak istiyorum. Tavsiyeleriniz neler? Arkadaşlar ben bu ingilizceyi nasıl sökebilirim?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Kendine o saatte ingilizce öğretebilecek hoca bul. En iyisi bu sanırım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dizi izlemekle başlayabilirsin. Çok yararı oluyor emin ol yabancı dizileri izle. Yada film ama alt yazılı olsun.. Kulak aşinalığın oluyor kelime ve cümlelere.. Ben nefret ederdim ingilizceden öğrenmeyeceğim diye direnirdim ama şimdi çok seviyorum.. İşe yarıyor eline de sözlük al bilmediğin kelimeleri araştır

0|1
    0|0
  • gramer konularından başlamalısın işe.illa kursa gıderek öğrenilcek diye birşeyde yok..ve gramer konularını yavaş yavaş hallederken bir yandan da hergün belli sürekli kullanılan kelimeleri sözcük dağarcığına eklemelisin. sözcük bilgisi çok önemli bu yüzden hergün belli sayıda olsa kelime öğrenmelisin .bu yabancı dızılerde telaffuzların ve bazende dinlediğini anlama konusundada çok etkılı. herseyden cok bunu gereklı olduğu ıcın degıl severek ısteyerek yapmalıısn;)

0|0
    0|0
  • seviyen nedir bilmiyorum ancak;

altyazısı ingilizce olan diziler ve filmler izle.

internetten maillesebilecegin ( penfriend diye geciyor ) arkadaslar edin.

yabancı müzik dinle ( beatles ile baslayabilirsin, genelde sözleri basit, anlasılması kolay oluyor )

0|0
    0|0
  • ingilizce gramer konularını bul onlara çalış zor değil

telefuz içinse internetten videoları izle

kelime ezberlemeye çalış

yabancı dizi film şarkı izle dinle bir süre sonra altyazısız orjinalini izle

bi de bn ing kursuna gidiyorum sürekli kompozisyon yazdırıyolar en yakın arkadaşını, tatilini ingilizce anlatmaya çalış

bi de yabancılarla ingilizce chat yapabilirsin eğlenirsin hem de :D

0|0
    0|0
  • Livemocha. Com'u dene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ingilizce en kolay ortaokul döneminde öğrenilir bence.ben lisede falanda sınavlardan 90 falan çakardım.fakat senin soruna gelecek olursam öncelikle cümlenin yapısını öğrenmen lazım.soru sorma kalıplarını falan.o yetmezmiş gibi kelime dağarcığını çok geliştirmen lazım.

0|1
    0|0
  • ingilizce öğrenmenin tek bir yolu yoktur. Bir dil öğrenmek çaba gerektririr. Öncelikle meraklı olacaksın. Kelime ezberleyeceksin. Telafuzun öğrenecek bilmediğin kelimenin hemen anlamına bakacaksın. O kelimeyi kullanacaksın sadece ezberle olmaz. Sana şunuda söyleyeyim. Konuşma ingilizcesi ile yazışma ingilizcesini dengede götüreceksin. EĞer sadece dizi izleyip kulağını geliştirirsen bu sefer yazışma dilin zayıf kalır. Dilini beslyeceksin. Hikaye kitapları oku. Skype,msn veya benzer chat programları ile saçma sapan muhabbet olsa daha yabancı insanlarl sesli görüşme yap vey yazış.

0|0
    0|0
  • Livemocha sitesini dene.

0|1
    0|0
  • Film izleyin başlarda ingilizce alt yazı da kullanabilirsin. Oyunlara merakın varsa böyle ipucları toplanan konuşmaların bol olduğu oyunlar oynayabilirsin. Pratik yapmak için birileriyle konuşabilirsin

0|1
    0|0
  • okulda öğrendim ingilizce %1 dir. ingilizceyi yabancı şarkıların sözlerini/çevirilerini okuyarak, altyazılı film izleyerek, ve online oyunlarda yabancılarla iletişim kurarak öğrendim. ha sen gidip knight online, metin2 oynarsan öğreneceğin tek şey küfür olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...