İngilizce şarkı söylemek? ? Yardım edin :)?

Arkadaşlar ingilizcem çok aşırı derece yok ama ingilizce metinleri okuyabiliyorum biraz ve ingilizce şarkılara cover yapmak istioyorum ve nasıl düzgün bir şekilde o şarkıları ezberleyip okuyabilirim?

Ör = http://www.youtube.com/watch?v=IXCSnYhwiwg BU ŞARKIYA

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dili öğrenmen iyi olur tabi. İngilizce şarkı söylerken tüm kelimeleri tam söylemezsin kimisi yuvarlanır kiminin sonu kesilir falan.

0|0
    0|0
    • Dil öğrenmek en büyük hayalim umarım öğrenirim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• kelimeleri ezberleyerek söylersen zorlanırsın, fakat kendi dilinmiş gibi anlayarak söylersen hiç zorlanmadan söyleyebilirsin. kısacası ingilizce öğren.

0|0
    0|0
  • O dili bilmeden olmaz yardimlik bir sey yok malasef illa ki ogreneceksin (simdi az sonra bazilari yok soyle yap yok boyle yap diyececektir ama olamaz) Kursa git hem dilini ogren, hem sarkini soyle bence

0|0
    0|0
    • peki kursa gitsem ben çok hevesliyim ingilizce öğrenmeye kaç ayda öğretirler konuşmayı ? ?

• Wger ki okulda ogretilen ingilizceden bahsediyorsan deneyimli ve iyi kurslar bunu saymiyor yani okulda aldigin 0 diyor bastan baliyaz diyede ekliyor ama oyle yapmalari gercekten iyi oluyor emin ol telefuzlar, tensler, falan tavsiyem biliyorum deyip kenara cekilmek yerine bastan basla

• haklısın öyle yapıcam yaşımda 18 ilerde çok işime yarar :)

• Yahu küçücük çocuklar söylüyor ingilizce bilmedikleri halde. Sende yaparsın sadece her gün pratik yap sürekli. Şarkının sözlerini aç ve şarkıyla birlikte telafuz etmeye çalış

0|0
    0|0
    • deniyorum ama heralde diyaframı kullanamıyorum :) :) Dur onla ilgilide bir sopru sorayım siteye :)

Yükleniyor...