Sevgilinizin/eşinizin müzik zevki ilişkinizi nasıl etkiler?

ilişkinizi nasıl, ne kadar etkiler? örn: siz yabancı slow rahatlatıcı müzik dinliyorsunuzdur, o arabesk dinliyordur :)

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Obaa bu çok önemli işte.

Herşeyden taviz verip,birçok şeye katlanabilirsin ama uç müzik anlayışı dayanılabilemez.

Hele benim gibi sürekli müzik dinliyorsa.. Amannn evlerden ırak,düşmanımın başına, git giit.istemem. Ötede bayılsın..

0|0
    0|0
  • Sevmişim artık ne yapalım. Benim yanımda dinlemesin yeterli.

0|0
    0|0
  • sevdgm yada evlenecegm adam metal dinlemesnde ne dnlyrsa dnlesn

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim metal dinliyordu.(heavy değil) Müziğe takmış kafayı sırf ben yabancı POP dinliyorum diye ayrıldı benden

0|0
    0|0
  • ilgilenmem dinledği muzikle farketmez yani

0|0
    0|0
  • malesef ki metal dinliyo ama giyinişi değil böyla acayip bir kişilik malesef ve malesef

0|0
    0|0
  • önemli benim icin

0|0
    0|0
  • her ne turu dinliyorsa kalitelisini dinlesin benim icin yeterlı

0|0
    0|0
  • Metal dinlemedigi surece sorun yok. Arabesk bile raziyim. Ama ozgun muzik seviyor kendileri.

0|0
    0|0
  • zevklerine saygı duyuyorum..

0|0
    0|0
  • Şimdi ben ona seranat yaparım, o sadece bakar. Bilemedim.

0|0
    0|0
  • arabesk dinlemesin.slow dinlesin.

0|0
    0|0
  • Müzik bir kültürdür. Neyi severse onu dinlesin... Karışmam da niye onu dinliyo diye düşünmem de

0|0
    0|0
  • Müzik zevki umrumda olmaz . Kişiliğini etkilemediği sürece. ;)

0|0
    0|0
  • Arabesk dinleyen bir erkeğin gözümde oluşturduğu inanılmaz iticilik :((

0|0
    1|0
  • Metal dinlesin iyidir. En azından beyin olarak daha kuvvetli ve seçici biridir. Pop dinleyen erkek iticidir mesela. Yada rap arabesk falan dinliyosa bitmistir. En makbul olani Rock dinleyendir

0|0
    0|0
  • o ne dinliyorsa dinlerim tanımış olurum hatta fırsat verir bana ayrıcalığı :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Müzik zevki kişilikle alakalıdır. Arabesk, pop dinleyenle kafa yapımız uyuşmaz zaten.

0|0
    0|0
  • kendilerini MC rapci oalrak ilen ettiğini sanan boş beyinlilerin hurdacıdan 5-10 tlye aldıkları mikrofonda rep yaptığını sanan zavallı acizleri dinlemediği sürece sorun yok.

0|0
    0|0
  • Ortaokuldayken internetten bi kızla tanışmıştım Cengiz Kurtoğlu dinliyorum demiştim kız beni msn den silmişti. Krosun sen senle konuşmam diyerekten :D:D:D

0|0
    0|0
  • valla no problemo kulağım her müziğe aşina bende onla dinlerim...

0|0
    0|0
  • Ben hakkı Blood dinlerken onun doom metal dinlemesi pek hoş kaçmaz tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...