Gitarist olmak istiyorum?

Gitara yeni başladım. O kadar buyuk bir istek vardı ki içimde yıllardır. Yeni başlayabildim ancak. Ben bu gitar uğrunda çok ilerlemek istiyorum. Gitaristlik, Bir gupta çalmak. Bu sureç nasıl işliyor?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce sağlam bir eğitim alman lazım. Evde kendi kendine öğrenip anca Akdeniz Akşamları'nı çalarsın. Usta bir biçimde çalmak, güzel sololar atmak istiyorsan kesinlikle eğitim şart. İsmek'in kursları çok güzel haftada 6 saat ders var, 9 ay sürüyor. Kayıtlar sürüyordur belki git kaydol.

0|1
    0|1
    • Kursa başlayacağım yakında gençlik merkezinde

• Prince değildir o zaman o princess'tir.

• Hayır prince c 725 sahibinden de ikinci eli 120 liraya satılıyor. Ama sıfırı ne kadardır bilmiyorum. Bana hediye geldi gitar

Kızlar Ne Diyor 3

• kim herkese eksi 1 vermiş:) eğer uzun zamandır içinde böyle bir istek varsa youtube'dan vidyolarla yeni parçalar öğrenmeye başlayabilirsin, genelde büyük gitaristler kendilerini geliştiriyorlar. ve asla erteleyeyim deme çünkü ne kadar çabuk başlarsan o kadar iyi, gitarın ana hatlarını öğrenmek için bir kursa gidebilirsin:)

0|1
    0|0
    • Ben vermedim -1 bana yarım etmeyr çalışan insanlara eksi vermek bize yakışmaz

• Herkese +1 vererek te kanıtladım

• Bende o hevesle başladım, akustik, elektro. Denedim hepsini yaklaşık 7 senedir çalıyorum 3 sene gruptaydım sonra dersler falan derken devam edemedim. Hala çalıyorum, bazen cafelerde de çaldığım oluyor. Gitar bir zaman sonra sıkabilir, yapamıyorum diye asla vazgeçme. Emek verirsen, çalışırsan başarırsın. Çalamıyorum diye sıkılmak yok, önemli olan bu.

0|1
    0|1
  • kursami gidiyorsun

0|1
    0|1
    • Başlayacağım bayramdan sonra

Erkekler Ne Diyor 2

• Müzik atölyem kadıköyde. Burdan uzun uzun zor olur ama istediğin vakit bir uğra görüşelim. Öğrenciler başladıktan bir kaç ay sonra grup çalışmaları yaparak grup içinde de müziği öğrenmelerini sağlıyoruz. Sonra arzu ederlerse atölyedeki öğrencilerden gruplar oluşturup mini konserler ayarlıyoruz.

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim 1 ay sonra bıraktım :)

0|1
    0|1
    • Ben oyle değilim ama asla bırakmam

Yükleniyor...