Uzakdoğulu insanların genel profilleri nasıldır?

Kişilik olarak uzak dogulu insanlar nasil avaba vr ülkeler arası çok tarz farkı var mi mesela japonlarla koreliler cinliler birbirlerine benzerler mi yoksa çok mu farklilar ayrica kiz ve erkekleri ne gibi genel özelliklere sahip lütfen ciddi anlamda bilgi sahibi olan arkadaslarim yazdinlar

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• ben değil ama çevremde gezen çok kişi var. çinliler çok çıkarcı bir millet anlattıklarına göre. japonlar robot gibi yani nasıl dersen çalışkan ve disiplinli. ama sıcak kanlı aynı zamanda. kuzey kore :P oradakileri anlatmaya gerek yok. ama güney koreliler teknolojile önem veren bir halk. online oyunlara falan çok önem verirler. güney kore daha çok amerikan halkı gibi modern ve düşünceleri o tarzda

0|0
    0|0
    • Evet ama amerika gibi derken soguk insanliktan uzaklar mi mesela Türkiye ıcın sicak derler a sicaklikla alakalari yok bence ya ve cikarci bir milletiz onlarsa böyleler mi

• Yabancilara karşı soguklar mi samimiyet yok mu

• güney koreliler türk olanlara karşı sıcakkanlı. evet genel olarak sıcak insanlar. asyalılar, çinliler hariç sıcak insanlar zaten. japonlarda sıcak ama ciddi insanlar. çinlilerde yüzüne güler arkandan satar.

• Çinliler çok pis kokuyor yemekleri gibi , shanghai de bir hafta kaldım açlıkdan ölüyordum waffel la çikolatayla beslendim

0|0
    0|0
    • Peki kire ve japonya nin insanlari?

• Koreli komşum vardı osnabrück'de. Onlar daha sosyal konuşkan insanlar.

• Hmm anladim genel profil mi oyle sıcak? Bide mesela baktiginda Türk erkeginin genel özelliği atıyor kaba çoğunluğu abaza eğitim seviyesi düşük bakımsız dir tabi bir kismi tenzi ediyorum Türk kizida genel anlamda ailesinin dizinin dibindedir ya da bilgisiz ve cahildir yine bazi insanlari tenzi ediyorum iste onlarda da böyle ne tür genellemeler yapabiliriz?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...