En ilginç film fikriniz nedir?

Daha önce yayaınlanmamış,herhangi bir konuda orjinal fikirde film öneriniz var mı?Mesela, bir film olsa da şunları şunları şu şekilde işlese şurda seyirciyi şöyle yanıltsa şöyle bitse dediğiniz oldu mu? Eğer bir üyenin, yapılan bir filmi anlattığını düşünüyorsanız, onunla film ismini paylaşabilir misiniz :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Philadelphia Deneyi ile ilgili film yapsalar güzel olurdu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cube

0|1
    0|0
  • söylemem -_-

0|0
    0|2
    • niye cevap veriyosun ki o zaman.sayfayı işgal ediyosun farkındasın. profiline baktım ama gereksiz sorularda ve cevaplarda ustasın. fikrin varsa da lütfen söyleme olur mu.

• sen çok gereklisin miletin film fikirlerini çalıp kendine uydurma derdindesin

• kendime uydurma ? yönetmen, senarist veya kameraman değilim.insanları ve düşüncelerini önemsiyorum. aşağıdaki ömerve1205 adlı üyenin yorumuna bak. kısacası; "Dolu başak eğilir.'' Kendi fikirlerini bulunmaz hint kumaşı sanan biri de böyle bir soruya cevap verme zorunluluğu hissetmez.

• ilginç sorular sorulan bir film

0|1
    0|0
  • bende hem hikaye hemde senaryo yazariyim. zaten ffikirlerimi gereken kisilerle paylasiyorum ^)

0|0
    0|0
  • Medya sektöründenim çektiğim yok ama oynattığım çok oyun yazdığım çok senaryo var

0|0
    0|0
    • bir örnek konu verebilir misiniz? yaptıgınız bir film olabilir yani senaryonuzdan alıntı yapılamamıs olur. :)

• çekmedin ama oynattın. what

Erkekler Ne Diyor 6

• birisi senaryo yazsanız demişti bende orjinal bir senaryo yazmıştım :D link burdan bakabilirsin :D

0|0
    0|1
  • Bitmiş 1 film 1 dizi senaryom var. Ancak ikiside yüksek bütçeli olduğu gerekçesiyle kabul görmedi=) Hollywooda satıcam lan bunları bitiricem film sektörünüzü :D

0|1
    0|0
    • bitir kardesim. degerli yerli bir dizi veya film görmek yıllarımızı alıyor.nerelere basvurdun

• galata zombileri

0|0
    0|0
  • bu konuda bir senaryom var biraz fantastik biraz bilim kurgu, emekliliğimde bunlarla uğraşacağım

0|0
    0|0
  • zenciler olsun tuhaf tuhaf olaylar olsun

0|0
    0|0
    • nedir o tuhaf işte?senin fikrini soruyo soru ya da cevaplamk zorunda değildin :D

• Lozan barış anlaşmasının metinlerini oku.. bu topraklar nasıl kazanıldı onu iyice bir belle .

link

Çelişki içindesin dostum

• atın intikamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...