Benim Adım Gültepe izleyen var mı?

Noldu ya? Dün Gülümser gerçekten öldüm mü? Ayça Bingöl baş röldü, bu ölüm erken olmadım mı? Yoksa dizinin reytingi iyi değil mi ve bu yüzden erken final mı yapacaklar? Sizce Gülümser öldü mü yoksa telaş heyecan olsun diye bölümü böyle bitirdiler?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk bölümünü izledim sadece müziklerine bitmistim sonraki bölümlerine denk gelemedim. Dizi devam ederse netten takibe alacagim diziler arasinda

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • helal olsun size, bu kadar ağır ilerleyen dizileri izleyebiliyorsunuz. :-)))

0|0
    0|0
    • Ağır ilerleyen derken?

• konular çok ağır ilerliyor. her hangibir dizide adam bir yere gidecek, adamın sokakta yürümesi 5 dk sürüyor ve bizde izliyorum. mekanlar ve sahne değişiyor konu aynı. atavde kara para aşk diye bir dizi var, konu ile alakası olmayan saçma sapan bir sahne vardı. komşu oğlu ya da akraba nın çocuğunun sünnet sahnesi. :-)) aklım almadı hanıma sordum bu kim , neden ne yapıyorlar konu ne. bir alaka kuramadım diziye yarım saat eklemiş oldular. işin özü diziyi uzatacağız diye içine ediyorlar. insanı salak yerine koyuyorlar.

• Erken final yapacaklar

0|0
    0|0
  • valla en son öldü galiba %90 ihtimal

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • yoo reyting tavan bence ama o iki çoçuğun kaderi aynı olsun diye öldürdüler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Galiba fevziyi oynuyordu, üfürükçünün oğlu rolunde burak dakak gercek adı. 11 yıllık dostum. Onun icin izliyorum ara sıra ama ölecegini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bence öldü. Çünkü dizide anlatılmak istenen gençlerin tek başlarına yaşam mücadelesi. Yavaş yavaş hepsi erkenden hayata atılıyor.

0|0
    0|0
  • Efe akercan çok tatlı suskunlarda asik olmuştum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...