Bir senaryo yazsanız konusu ne olurdu?

Şimdi soruyu okuduktan sonra şöyle bir hayal edin...

Senaristsiniz ve bir senaryo yazacaksınız...

Konunuz ne olurdu? Neden bu konuyu seçerdiniz?

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• o konuyu bulabilsem kitap yazardım zaten :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Hayattan bir kesit olurdu büyük ihtimalle.Yaşanmış zorluklar ve zayıf görünen insanların bu zorlukların üstesinden gelmelerini anlatabilirdim veya küçük bir köy ve içerisinde bu köyü dışardan görenlerin gözünden çok daha farklı gören insanların olduğu bir yer olarak hayal ederdim öyle yazardım.Daha çok hayatın parçalarından şeyler yazmayı istiyorum farklı deneyimler farklı mekanlar farklı yaşayışlar bunları insanlara anlatmak isterdim nedeni bu.

0|0
    0|0
  • korku gerilim olurdu konusuda birbirini tanımayan gençlerin hepsi bir rüyada buluşması bilmedikleri bir evde bir sürü kapı var her kapıda yeni insanları buluyorlar herkes birbirlerinden şüphe etmeleri ve rüyadan uyanmaları için sırrı çözmeye çalışıyorlar bu sırrı çözmenin kolay olmadığını ve onları oraya tutan kim olduğunu öğrenmeleri gerekiyor süprizlerle bitebilir bu tarz bir film yapardım :D

0|0
    0|0
  • Fantastik ile gerçeği kurgulardım.Çünkü hayat gerçek ve acımasız ama mademki senaryo yazıyoruz .Arada sırada insan hayallerine dokunabilmeyi ister.

0|0
    0|0
  • ticari yapcaksam dram olurdu çünkü bizim ülkemizin insanı ağlatana değer veriyor hem de samimiyetsiz yapanlara.

mesleki etik açısından ise aksiyon ve sürpriz bir finalle bitecek bir çete filmi yapardım.Olağan şüpheliler gibi mesela.

0|0
    0|0
  • bir ülkeyi ele alırdım bu ülke Turkiye olurdu o ülkenın Lideri'ni uyusturucu baronu yapardım yavas yavas ıllerde uyusturucuyu yayıp kullanma yasını 10 ' a kadar dusururdum Bunu tum ulkeyı kash yapana kadar devam ettirp sonra uyusturucuyu kesip insanların bırbırlerını oldurmesını ızletirdim Lidere Yani uyusturucu :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle timsahın intikamı olurdu.

anasına bacısına tecavüz edilen timsahın köye dalıp tüm köylüleri sıradan geçireceği bir filmin özlemiyle yanıyorum...

0|0
    0|0
  • 5 Ağustos 2004-21 Şubat 2006 arasında yaşananları yazardım

0|0
    0|0
  • 17 Yaşında paraya para demeyen,Parayi görünce miğdesi bulanan bir insan düşünün.Bu para zamanla o kişinin herşeyini alıyor.Arkadaşları terk ediyor evleri gidiyor arabaları gidiyor ama şerefinin gitmesine izin vermiyor.Para giderken o annesini babasını abisini bile kaybediyor.Ama şeefini kaybetmiyor düşünüyor.Kurtulmaya yeni hayata baslamaya calısıyor.Ama o kadar düşünmekten Kansere yakalanan vee onu gerçek sevenlerin duasıyla yaşayan insanı yazmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Devlet eliyle suça itilmiş çocukların hikayesi olurdu... Çocuk yuvalarında ve yetiştirme yurtlarında büyümüş ve suça itilmiş çocuklar gençler...

0|0
    0|0
  • Paranormal veya psikolojik savaş olurdu.

0|0
    0|0
  • Oyle bir film yapardım ki, bittiğinde insanlar kendi sorunlarının ne kadar basit olduğunu anlardı hayatın anlamı üzerine tekrar düşünürdü.

0|0
    0|0
  • ARKADAŞLAR SENARYO YAZABİLECEK ARKADAŞ VARSA BANA VOİCE_110@Hotmail. com dan ulaşabilir mi ciddi bir iş sinema filmi.. saygılarımla Yapımcı.. :)

0|0
    0|0
  • 25 yaşında olan,kocaman aleti olan ve para karşılığı yaşlı bayanlarla birlikte olan bir jigoloyu anlatırdım... Filmin sonunda da becerdiği kadınlardan birinin kocası sicilya mafyası çıkıp jigoloyu kurşuna diziyor...

0|0
    0|0
  • Büyük bir şirkette ekonomist olarak çalışan bir adamla bir sokak çocuğunun hikayesini yazardım. Gerisi bende:)

0|0
    0|0
  • Gördüğüm bir rüyadan yola çıkarak işgal altındaki bir ülkeyi anlatan bir senaryo yazmaya başladım. Bahman Ghobadi tarzı realist birşey düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • seri cinayetler , yada hapisaneden kaçma senaryosu. o kadar cazip geliyor ki bazen yaa cezaevine girsem güzel olurmu acaba diye düşünmüyor değilim.

0|0
    0|1
  • Konum erotizm olurdu. Ahçı bahçıvana bahçıvan şoföre...

0|1
    0|0
  • yazarım ama

senaryomu sana söylemem :))

0|0
    0|0
  • savaş...

0|0
    0|0
  • Ya 09 Kasım Olsaydı...

Anlıyana :)

0|0
    0|0
  • hocam burda benim sorumdan kopya çekildiğini hissediyorum.ama haklısınız sizin alanınız tabi :D

0|0
    0|0
  • korku

0|0
    0|0
  • polisiye-gerilim...

0|0
    0|0
  • dünyanın sonu. nedeni düşüncelerim.

0|0
    0|0
  • ...

İki sevgili / Aslında birisi yok / Ama hangisi.

0|0
    0|0
  • insanın hayatından gizli gerçekleri konu almak isterdim.

0|0
    0|0
  • onurlu ve köklü bir geçmişe sahip bir ülke

ve o ülkeye ihanet eden azınlıklara karşı sabrı taşan yerli halkın bir sabah olanlara son vermek üzere ikinci kurtuluş mücadelesini başlattığı bir hikaye olurdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seri cinayetlerle dolu bişiy olurdu kesin...

0|0
    0|0
  • gerçek aşkı anlatan bir film olurdu

0|0
    0|0
  • doğru bildiğimiz bizi yanıltan birçok şey hakkında polisiye-gerilim-psikoloji tarzında bir şey yapardım

0|0
    0|0
  • 14 yaşımda korku senaryosu yazmıştım.

0|1
    0|0
  • şizofreni ile ilgili olurdu.

sebebi yok ilgimi çeker hep.

0|0
    0|0
  • polisiye gerilim olurdu sanırım

0|0
    0|0
  • Konusuz film yapardım daha cok izlenirdi herhalde rekor :))

0|0
    1|1
Yükleniyor...