Kendinize ait kütüphanenizde ne kadar kitap var?

Kütüphanenizde ne kadar kitap bulunuyor?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Dolapların içi dolu, masanın üzeri dolu..

0|0
    0|0
  • Öğrenciyim daha ya kutuphane olusturacak butcem yok Zaten kitaplarida su iki yildir sevmeye basladim ama isimifilan ele aldigimda bende olustururum kesin kutuphane cunku kitap okumayi seviyorum artik

0|0
    0|0
  • 200den fazla ama ben param olmadığında mesela 1. seriyi verip 2. sini alarak okudum yani bu tam bir kitap sayisi değil bazen arkadaslarimdan da ödünç aldim kitap okumayi severim

0|0
    0|0
  • Saymadım hiç ama 100ü geçer

0|0
    0|0
  • düz 20 yapalım şunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim kuşağımdaki insanlar için kitap bilgidir. Bilgi de hazinedir.
    Kitaplara çok para harcadım ve harcamaya da devam ediyorum. Harcadığım her kuruşa da helal olsun. Bazı kitaplardan hemen hemen hiç yararlanamıyorum. Beklediğim gibi çıkmayanlar da oluyor ama her çalışma saygıyı hak eder.
    Kütüphanem silme dolu. Yerlerde kitaplar var. Masamın üstüne kadar kitap dolu. Allahtan bilgisayar çıktı da bir çok şeyi dijital ortamda saklıyoruz.
    Dergiler, sürekli yayınlar hiç saymıyorum bile.

0|0
    0|0
    • Hayalini kurduğum penceresiz, bodrum katında ve her tarafı kitaplarım, notlarım , dergilerimle dolu bir oda

• Çocuk yaşlarda. Ailem beni hiç zorlamadılar çünkü kitaplar bana hep bir şeyler kattılar.
      Ayrıca 1980'lerde bugün kadar geniş oyuncak imkanı yoktu. Kitaplar bizim için ciddi bir kaynaktı.
      Keşke Zagor'larımı satmasaydım :((

• Kitap okumaya yeni yeni başladım. Şu an Silmarillion'u okuyorum. O bittikten sonra sırayla Hurinin Çocukları,
    Hobbit (2 kitap), Yüzüklerin Efendisi (3 kitap) ve Bitmemiş Öyküler var. Bunlar bittikten sonra Game of Thrones ya da Harry Potter'a başlamayı düşünüyorum. Hayırlısı bakalım :)

0|0
    0|0
    • Az önce Yüzüklerin Efendisini okudum :)

• Yanlız kendi kafama vuruyorum biliyormusun bu zamana kadar neden hiç kitap okumaya başlamamışım diye. Çok iyi huzur veriyor insana ve zihni açıyor.

• Aynen öyle, kendine başka bir dünya yaratıyorsun

• sayamam çok fazla var, sende?

0|0
    0|0
Yükleniyor...