Üniversitede Kollektif grup gibi bu tarzda örgütlenen kişiler nasıllar?

3. sınfıım ve şu an resmen kollektiflerin hayatı sorgulayan Allah'a inanmaayanların içindeyim ve kafam karıştı açıkcası resmen bu kişiler nsıl insanlar ya?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bacim simdi hicbirinin oyle bir aslinda davaya hizmet etme gibi niyetleri yok sorsan biz kolletifiz koministiz antimilitaristiz uzar gider tek amaclari o ortamda daha rahat kari kiz becermedir uni bittikten snra benden sende daha salam kapitalist emperyalist olurlar kac tane tanidiysam sike sike kpss ye girdi ulan madem dusuncen oydu memuriyet ne alaka... din iman yoksa ortamda gayrimesru iliskiler ve isler cok daha rahat yapilir...

0|0
    0|1
    • ya vala amac ne ben çözemedım bugn bır cafeye grdık zatn cafe oldugu dısardn bellı degıl.. cafeye gırdıgımzde resmen adamlr küpeli sıyah gıyınen vs ınsnlar bı garıptı ya ben kndımı cok farklı hıssetm sorgulamayn ot beyınlı mıyım acaba dedm ya

• Simdi otur dusun onlarin dedgi gibi bir dunyanin olmasi mumkunmu mantiklimi bildigin bir hayalin pesindeler 4-5sene kosturuyor buradaki insanlarda allah kitap korkusu yok her turlu haltida ediyor mezun oldktan snra butun o dedikleri konustuklarini unutup tam aksi isler yapiyorlar bence bos bir hayat tarzi

Erkekler Ne Diyor 2

• Rektörlüğün önünde sallandıracaksın zorla namaz kıldırıp oruç tutturacaksın rezil kafirler.

0|0
    0|1
  • Hangi üniversite

0|0
    0|0
    • kocaeli

• Sende sorgula ama ister kollektiflere katıl ister cemaate ama sorgula

• kollektif grup ne yapıyor amaçları ne? SSorguluyorum inan k

Kızlar Ne Diyor 1

• Kolektifler iyidir candir her çeşit insan vardir genelleyemezsin

0|0
    0|0
    • örnek verdım kolektıf grupları gıbı dedım..

Yükleniyor...