Ahmet kaya dinleyen Kemalist?

Merhaba Ben Kemalist biriyim ve Ahmet Kaya'yı severek dinliyorum nedense diğer Kemalist arkadaşlarım bana hep karşı çıkıyorlar bu konuda neymiş efendim kemalistsem dinleyemezmişim bu adamın ne zararı vardı hiç anlamıyorum özgürlük isteyen biriydi sadece Allah rahmet eylesin

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• kemalistlik Atatürk öldükten sonra ortaya cikan bir kavram.. ve bunu onu putlastirmaya calisan bir grup cikardi
    Ancak Atatürkcülük irkciligi red eder ki Atatürk irkci bile degildi.
    Türkiyede yasiyan herkesin kendisini Türk hisseden herkeisn Türk oldugunu söyleyecek kadar adam gibi adamdi

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• bırakın bunları ya kim kimi severse onu dinler o illuminatici o şöyle bu böyle... Bende yabancı takılıyorum Türkçe hiç bir şarkıyı sevmiyorum çevremde bana neden ferdi tayfur müslüm gürses dinlemiyorsun diyor sizene deyip geçiyorum.. Benim görüşüm bu pembe seviyorsam giyerim bunun cinsiyetle ne alakası var mesela kemalistsem akp yi severim kime ne (bunlar örnekleme)... Başkasının istediği gibi yaşarsan öldüğünde başkası olarak ölürsün ve o zaman gerçeği anlarsınki senden başkası yok ;)

1|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=IClhj7zF45A

bu sarkiyi dinleyyin sonra su linktekileri okuyunuz lutfen ben ırkcı degilim kesinlikle benim türkten cok kürt dostum var hatta öz kardesim dedigim cocuk benim kürt ona ırkcılık yapacak adaminda karsisinda dururum... Ama bu adamin ordaki APOYU özledik diyen bir insan türk dostu olamaz beşikteki cocuga mermi sıkacak kadar karaktersizleri savunan insan benim gözümde insan degildir arkadas kim ne derse desin... Bakın yeniliyorum kürt türk ayrimi yapmiyorum oradaki sözlere bende katiliyorum ama VALLAHİ APOYU OZLEDİK demesi bitirdi sarkiyi ve kendisini de. Ama su varki ben dinlemiyorsam dinleyenlere saygı duyarim sevenlerede saygı duyarim ama ben dinlemem dinlenilen ortamdan uzaklasma sansim varsa uzaklasirim yoksa saygı duyarim yine... Zaten ortada bir türk kürt kavgası yokki TÜRK PKK kavgası var ben onu anlamiyorum neden kürt halkini masa yapıyorlar bu ırzı bozuklar anlamiyorum neden kürt hakkı diye cıkıyorlar siz kürt halkini degil PKK hakkını savunuyorsunuz arkadas hic kıvırmasin kimse neyse arkadaslar Ahmet KAYA nın diger linkide altta

www.frmtr.com/.../...ir-neden-mi-buyrun-iceri.html

0|0
    0|0
  • Irkçılık yapmayın adam kürt diye yaptığı mükemmel şarkıları bir kenara atıp ezemezsin

0|0
    1|0
  • Biz de dinliyoruz adamı ne kadar tasvip etmesekde iyi sanatçı vesselam.

0|0
    0|0
  • Solcuların son sesle,
    İslamcıların kısık sesle,
    Ülkücülerin gizlice dinlediği bir efsanedir; Ahmet Kaya..!

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ama keşke Türkiye denen bir ülkede kürtçe konuşmasaymış.

0|0
    0|0
  • Kulaklarını kapa, sinekler vızıldamaya devam etsin dursun. Umursama. Müziğiyle başbaşa kal keyfine bak :)

0|0
    0|0
  • Bende milliyetçi bir İnsanımm bende ahmet kaya dinliyorumm ve bayda güzel söylüyoo allah rahmet eylesiin..

0|0
    0|0
  • bu adamı bende sevmiyorum ama sanatı güzel

0|1
    0|0
  • Pkk yi oven turkulerini dinlemem bn

0|1
    0|1
  • Türküm ülkücüyüm. Sapına kadar da milliyetçiyim. Ocak ocak dolaşır sohbetler de bulunurum. Aktif biriyimdir. Ama gel gör ki Ahmet Kaya için kim ne derse desin bende yeri çok ayrıdır. Onu anlamak her babayiğidin harcı değildir. İster apoyu özlesin. İster barzaniyi. Ben bu adama hastayım arkadaş.

0|0
    0|0
  • Bende kemalist biriyim severek dinliyorum, mhp illerde çok dinler,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kemalist lafından tiksiniyorum; atamı sevmek böyle din gibi birşey değil.
    Ahmet Kaya nın nesi özgür değildi? benden çok gezmiştir yemiştir harcamıştır en güzel evletde oturmuştur. Bırakın bu gereksiz yere savunmaları. İki mazlumu savunun desek ama ülkesinde kalsalardı dersiniz; neyse.

0|0
    0|0
  • Çokta severim Atatürk'e aşık bir insan olarak insanlar hata yapabilir politikayla sanatı sanatla ırkı vsvs biz bizi ilgilendiren kısımlarını düşünürsek daha memnuniyetci bir toplum oluruz kimse beni neden Turksun diye yargilamazsa bana gore onuda neden Kürtsum diye yargilamamali cuvaldizi kendimize batiralim Allah gani gani rahmer eylesin

0|0
    0|1
  • Adamın açıkça PKK yanlısı olduğunu itiraf ettiğini bilen bir kemalistsindir umarım...

0|0
    0|0
    • Nerede diyor onu

• 1999 yılında Münih'te barış demokrasi ve özgürlük festivalinde Abdullah Öcalan posterinin altında konser verdi ve apoyu özledik gibi şeyler söylüyor. Araştırırsan göreceksin.

Yükleniyor...