Film izlemenin insana faydaları var mı?

film izlemek insana ne kazandırır

aklınıza ne geliyosa, sizce faydası var mı?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• genel kültür olarak insana bilgi katabilir. filmlerde bazı kültürel bilgiler veriliyor çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hangi sektörün filminden bahsediyoruz¿

0|0
    0|0
  • Dünyevi anlamda ne kazandırır bilmiyorum ancak manevi anlamda caiz olmadığını biliyorum. Hem boşa zaman kaybı hem de oradaki müstehcen görüntüler sıkıntı yaratır. Çocuğu görürsün " ne kadar da yakışıklıymış dersin " yani şehvetli bakmış olursun. Ya da bir duygusal sahne seni etkiler ve hayata karamsar bakmana neden olabilir. Aynı şeyler müzik dinlemek için de geçerli. Mümkünse ikisini de yapmamaya çalışın.

1|0
    2|2
  • Hafızayı fazlasıyla doldurduğunu okumuştum bir yerde. Bu da zarar :)

Lakin benim için inanılmaz keyifli, yemişim hafızayı :)

0|0
    0|0
  • evet vardır.genel kültürün artar yeni yerler yeni şeyler öğrenirsin.yabanci dil bilgin gelişir örneğin ingilizce cümleleri tekrar tekrar duyarak aynen türkçedeki gibi kalıplar halinde farkında olmadan öğrenirsin listening kabiliyetin gelişir

0|0
    0|0
  • Bilgi edinmek için izlenen filmlere Belgesel diyoruz :))

0|1
    1|0
    • soruyu birdaha oku, yada boşver sen okumasan da olur

• sende olduğu gibi mi :))

• amacın polemikse ciddi konularla gel :))

kendine iyi bak :)

• aksiyon ve gerilim izleye izleye psikopat olursun söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • P*rno izlemek birşey kazandırmıyor onu öğrendim.

0|1
    0|0
  • Aristo'nun katharsis dediği olayla arınma sağladığına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • saçma filmler birşey kazandırmaz. mesela aşk filmi. ama bir tarih siyasi . mesela macera görseliini artırabilir. teknolojik filmler zekanı artırabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet var. mesela insanın ufku genisliyor, bazı şeylere farklı bakış açılarından bakmanı saglıyor, bazı filmler de hayatını etkileyebiliyor insanın. şunun gibi; çikolata. benimkini etkilemişti. izlemediysen tavsiye ederim. link atabilseydim trailer koyardım.

0|0
    0|0
  • güzel vakit geçirmek ve biriyle muhabbet ederken aaaa bak ben de şu filmi izlemiştim orada da bu vardı böyleydi vb. diyebilmek için aynı zamanda hayal gücün gelişir ve gerçek olaylar üzerine kurulmuş filmler izleyerek hayata ve çevrene karşı farkındalığın gelişebilir , hayata bakış açını etkiler vb..

0|0
    0|0
  • ne kadar pragmatiksin!

0|0
    0|0
  • Yeni şeyler öğreniyorsun bazı filmler var öyle güzel ana fikirler cıkıyor ki izlemesini bilirsen..

0|0
    0|0
  • Hayal gücünü geliştiriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...