Hristiyanların misyonerlik yapmasından tedirgin olan var mı ?

Yani hristiyanların türkyiede incil dağıtması kiliseler inşa edilmesi sizce korkutucu mu _ ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkes birbirine saygılı olduğu sürece tedirgin olmaya gerek yok bence

0|1
    0|0
    • yeni yasa ile islam dışı dinler tanınmayacak diyorlar türkyiede

• Kesinlikle saçmalık insanlara bu kadar müdahale edilemez

Kızlar Ne Diyor 4

• özgürlük ve güzel bir durum. Türkiyede hristiyanların olması hiç sorun değil. farklılıklar iyidir :)

0|1
    0|0
    • ilerde yeni yasa ile islam dışı dinleri yasaklamak gündemde

• din ve vicdan özgürlüğü yok yani. nedense çok da şaşırasım gelmedi

• hic korkutucu degil zaten bir ulkede cesitlilik ne kadar coksa o kadar iyi oluyor

0|1
    0|0
    • ama yeni yasa ile buna bir önlem alınacak diyorlar

• turkiye bu konularda nedense cok tedirgin oluyor zaten bir insan bir seye inanmak istiyosa inanir kim gecebilir ki bunun onune avrupanin bir ulkesine bak herkes farkli toplumdan herkesin dini farkli ama hepsi mutlu mesut yaiyorlar

• Gayet iyi bir durum. Dininden eminsen yani bu seni endiselendirmemeli bu durum ulkemizde özgür anlayislar oldugunu gosterir bence kiliseler giderse başka ulkelerde bizim camilerimizide izin verilmez biz saygili olalim ki saygi bekleyelim :)))

0|0
    0|0
  • Ben gittim türkiyede kiliseye çok güzel anlatiyorlar dini takdir ettim. Baya hristiyan var zaten türkiyede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tedirgin olmayı gerektirecek bir durum yok, kimseyi kafasına silah dayayıp hristiyan yapmıyorlar. Empati kuracaksın böyle durumlarda. Yurtdışında müslümanlara aynı şey yapılsa ne kadar doğru olur bunu da düşünmek lazım, ne kadar çok çeşitlilik olursa o kadar iyi olur zaten, zaten anayasada "Ülkenin dini yoktur." denmesinin sebebi bu, Osmanlı zamanından beri yaşayan hristiyan, ve yahudiler var Osmanlı zamanında hoşgörü varmış. Şimdi nerede hoşgörü herkes birbirini ötekileştirme telaşında.

0|0
    0|0
  • yok hiçte tedirgin olunacak bir durum değil zaten dinini bilen biri ne hırıstyan olur nede baska dıne gecer gecenlerde mısyonerlerın sözlerındn degıl ahmaklıklarından gecıyordur

0|0
    1|0
Yükleniyor...