Kızın 4 yıllık deneyimi var, basamak basamak kıza mı yaklaşayım yoksa normal olarak devam mı edeyim?

Herkese merhabalar

Bir kız ark var kendim çirkin ördek yavrusunu tam niteliyorum zamanla daha iyi daha güzel olmaya çalışıyorum ve oluyorumda bu kız arkmn lise den 4 yıllık ilişkisi var lisede toplasanız 5 kere selamlaşmışızdır lise bitti şans eseri aynı dershneyede okumaya başladık zamanla çirkin ördek güzel ördek oldu :) kız ile aram çok iyi oldu ve kızın sevgilisi hala vardı ben ilk zamanlar kızı koruyodum diğerlernden kzin sevgilisi var kız en iyi dostum yalan taki kendimi ona kaptırana kadar sonrasnda bunu nasıl yaparm dyip zamanla kız ile bağlarımı koparmaya çalıştım şimdi size sorum kızın 4 yıllık deneyimi var ark ortammızı aynı bir şey olsa tüm ortamın haberi olur kıza aşık oldum ama o4 yıllık denyim geçrdği aklıma geliyor sizce basamak basamak kızamı yaklaşıım yoksa ahlakımı koruyup normal olarakmı devam edeyim yada bu kdr geçmişe shib birinden hix umut bekleme diyip yoluma devammı edeyim

Güncellemeler:
İlk olarak çok özür dilerim yukarıdaki cümleler birbirine karışmış durumda mobilden yazdığım için bu şekilde oldu...

şöle izah edeyim bir kız arkadaşım var ilişkimiz dost olarak başladı hemde baya iyi bir şekilde günde 4-5 saat konuşarak(msn,facebook,sms)bu durum git gide arttı çeşitli ortamlarda takıldık baya ama hep bir engel vardı kızı kendime yakın hissediyorum hareketlerde onu gösteriyo Ama sevgilisi geliyor aklıma bu nasıl olur diyip geri adım atıyorum Sizce Bir cacık olurmu bu işten ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Anlayana kadar yazini bikac kez okumam gerekti senin sevgilin var ve o kiz gonlunu kaptirdin oylemi ? İliski icinde oldugun kizi sevmiyorsan daha fazla uzme sevgilini inceldigi yerden kopacaktir eninde sonunda diger senin su cirkin ordek yavrusunun hic nabzini yokladin mi ? Sana ne gozle bakiyor. Ama baskasina asik olduysan bunu kiz arkin bir syre sonra ogrendiginde cok kirilacaktir. Benim cok canim yanmisti 5 senelik iliskimi silip atiim en yakin arkadasima asik oldu 3. Senemizde ama bunu 2 sene yutmam buyuk aptallikti bunu soylrmedrn gecemeyecegim :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer bi kız gerçekten sevgilisine sadıksa,gerçekten seviyorsa yoluna devam et.4yıl az süre değil.Seviyor demekki sevgiilisini boşver bırak

1|0
    0|0
    • Kiz surekli erkek arkndan skildgni ve bktgni soluyor kisacasi ergenlikti diyor ve ayrildilar ben ise sessisce kosemde bekliyorum

• Benimde 3yıllık sevgilim var.:Ben hiç sıkılmadım hala çok seviyorum.O kadar şey yaşanıyor.Bunca yıl sonra böyle bakan kişileri pek sevmiyorum.O zaman konuş.Ne kaybedeceksin ki?4yıllık ilişkisini zaten bitirmiş o.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...