Var mı film önerebilecek?

Var mı film önerebilecek?
tür farketmez :)

0|0
51

En İyi Erkek Görüşü

• Film listem ;

12 Angry Men
    21 Grams
    7 Pounds
    A Beautiful Mind
    A Clockwork Orange
    A Perfect World
    A. I.
    About Time
    Awakenings
    A Walk to Remember
    Babam Ve Oğlum
    Big Fish
    Black Swan
    Braveheart
    Butch Cassidy & Sundance Kid
    Casablanca
    Cast Away
    Chocolat
    Dallas Buyers Club
    Dead Poets Society
    Der Untengang
    Eşkiya
    Field Of Dreams
    Forrest Gump
    Hachi: A Dog's Tale
    Hoosiers
    I'm Sam
    La Dolce Vita
    Léon: The Professional
    Les Misarables (2012)
    Lincoln
    Love Actually
    Malcolm X
    My Left Foot
    Mystic River
    Persepolis
    Pursuit Of Happiness
    Puss In Boots
    Requiem For A Dream
    Scent Of A Woman
    Schindler's List
    Seabiscuit
    Shawshank Redemption
    Sin City
    Smoke
    Star Wars
    Sunset Boulevard
    Susuz Yaz
    The Bicycle Thief
    The Boy in the Striped Pajamas
    The Curious Case Of Benjamin Button
    The Godfather
    The Good, The Bad, The Ugly
    The Green Mile
    The King's Speech
    The Last Castle
    The Legend of 1900
    The Legend of Bagger Vance
    The Pianist
    The Piano Teacher
    The Reader
    V For Vendetta
    Zübük

0|0
    0|0
    • eski değilmi bunlar? :)

• @azra3535,
      Önce konuşmasını öğrenin. Sizin 2 katınız yaşındayım. Nerdeyse çocuğum yaşındasınız. Bana akıl vermeye kalkmayın. Bu bir.
      Oscar kazanmamış da bir çok film var listemde. Hatta aday bile olamamış filmler var. Adım gibi eminim ki değil filmi seyretmek adını duymadığınız filmler de var listemde. Bu iki
      Oscar kazananan filmleri listeme ilave edemem mi. Böyle bir kural mı var? "Doctor, sen Oscar'lı filmleri yazamazsın. Biz beğendik ama senin beğenmeye hakkın yok." Saçmalıyorsunuz genç bayan. Bu üç.
      Oscarlı filmler iyi oldukları için ödül alıyorlar. Ne güzel ki ben de beğenmişim. Teorinizi destekleyecek bir kanıtınız var mı acaba? Belli bir yıl, belli bir yönetmen veya benim oscarlardan özellikle seçtiğime dair? Çok kaşınırsanız bu filmlerin dvd ve hdd'im de olduklarına dair resim yollayım ne dersiniz? Bu dört.
      Sizin ne yediğinizi ben bilemem ama buralarda yeni olduğunuz ve çocukluktan yeni çıktığınız için bu tür ukalalıkları hoş mu karşılamamız gerekiyor. Bu da beş

• @azra3535
      Yaptığım listenin bir eşini daha gösterin internette hesabımı kapatacağım. Ya siz buna cesaret edecek misiniz?
      Sizin gibi ukala ve terbiyesiz yeni yetmeler gerçekten çok sinir bozucu oluyorlar. Anne ve babanız size terbiye ve akıl öğretmiyorlar mı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• animasyon: ejderhanı nasıl eğitirsin, karmakarışık, oyun bozan ralph, çılgın hırsız
    korku-gerilim : chucky'nin laneti, korku seansı, evdeki düşman
    fantastik: malefiz, Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı, hobbit
    komedi: şevkat yerimdar

0|0
    0|0
  • Geçenlerde , Bakanların yardımçısı' filmine baktım ve çok beğendim. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Pasific rim, Sihirbazın çırağı, inception, cloud atlas. Saydıklarım bilimkurgu ve fantastik. Kaptan philips i de çok övüyorlardı. 12 Angry Man çok eski ama esaslı filmdir, hachiko bir köpeğin hikayesini anlatan dokunaklı bir film, dünya savaşı z Brad Pitt in oynadığı güzel zombi filmi, the conjuring çok korkunç bir korku filmi, sadece sen ise ibrahim Çelikkol un ve belçim bilginin oynadığı aşk filmi bunlar güzel filmler

0|0
    0|0
  • Naked, AntiChrist, Donnie Darko, Celda 211 ve Eyes Wide Shut.

0|0
    0|1
  • Eyes wide shut. good luck chuck

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...