Ülkücü beyefendiler neden oldukca çekici, formülünüz nedir?

Ülkücü beyefendiler neden oldukca çekici, formülünüz nedir?

nedense bana öyle geliyor :D

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü düzgün ve mantıklıyız

1|2
    0|0
    • çok düzgünsünüz tam isabet

• tamam da cümleme gülmeni sağlayan nedir onu anlamak istiyorum ben şuan, yanlış anlamadım soru soruyorum

• Ülkücü olupta' geçinenin farkını gözlemledim ve öyle yazdım. Sen olan kısımdansın. Ama geçinende var. Bu nedenle

Erkekler Ne Diyor 19

• Kız entellerden hoşlanıyorum dese boynuna fular bağlayıp bilgisayar başına oturacak abazalar var, nitekim bu da öyle olacak bir ton yıkama yağlama övme vs
    Vatanını sevmek öyle sürü gibi takılıp kavgaya bile topluca gidip tesbih sakal kundura ile olmuyor

1|0
    0|1
  • Gözümüzü budaktan esirgemeyiz yeri geldmi sevmesini de adam gibi biliriz ondandır
    Ülkemize duyduğumuz aşk üzerinden tartarız çoğu aşkı..

1|0
    0|0
  • Okul başkanlığı
    Yurt başkanlığı
    Fakulte başkanlığı yaptım. Dededen gelir bizde. Çok kişinin ağını aldık. Okulunu bırakanlar uzatanlar neler neler. Bir kişiyle bile çıkmadım okulda. Dava vardı onemliydi vakit yoktu. Ama çok vardı ismini kullanıp kızlarla evcilik oynayan. Bitti bu devir benim okul biteli 10 sene oldu. Artık yurumez bu dava.

0|1
    0|0
    • Sözde davacılar'mı çoğaldı sence,
      Esas davacıların devri'mi bitti ?

• davanıza şahit oldum canım ne davaydı okulda yaptıklarınız

• o ne ya öyle cekicilik mi olur :D

0|0
    0|0
  • benim ülkücü oldugumu nerden anlicaksın peki?

0|0
    0|0
    • Bir takım etkinliklerde yer aldığında. Ve Alparslan Türkeş'ci olduğunu dile getirdiğinde direkman anlarım. Ve namıdeğer bozkurt işaret tabiki vazgeçilmezi.:)

• coğu öyle gercek yok cevremde görüyırum çünkü partiyle işi giriyo ya da ülkücü ayagına kavga ediyo okulda cok cekmiştik onlardan coguna inanmıyorum artık bende milliyetciyim ama sadece düşüncem

• Peki

• bozkurt'u seviyoruz dostum :DD
    neremiz cekıcı bızım be :P

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • öncelikle uyku saatlerinin düzenli olması, genelde korku ve komedi tarzı filmlerin tercih edilmesi bunların başında diyebilirim:)

0|0
    0|0
  • Harbi erkek delikanlı erkek jilet gibi giyinir ve sakallar kirlidir. Tarzdır tarz

0|0
    0|0
  • Ülkücü candır can :)

1|0
    0|0
  • Ahahaha kızlar yaa

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Takim elbise kirli sakal :)

0|0
    0|1
  • çay banyosu yapıyorlarmış :)

0|0
    0|0
  • Doğal bir karizmam var özel bir uğraşta bulunmuyorum :S

0|0
    0|0
  • Türk olmamızdandır

0|0
    0|0
  • Böyle bir ideoloji nasıl çekici olabiliyor oluyorsada taraftarları arasındadır.

0|0
    0|1
    • Ülkücü değilim ve çekici buluyorum. Seni enterese eden nedir mezopatanya kekosu

• Beni enterese eden bişi yok denyo sadece fikrimi söylüyorum.. tıpkı senin şu an yaptıgın gibi.. açıkçası ne oldugunda hiçs. kmde bile degil..

• 1|1
    0|0
  • Genelde yobaz olurlar , cogu Nihal Atsızı bilmez türk islam agaa diye ötmeye kalkar

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Sert seviyorsun demek ki bacım :D

0|2
    0|0
  • Benim kuzenimde ülkücü hem eğlenceli hem komik hemde çok sevimli oluyorlar o yüzdendir. :) Bence.

1|1
    0|0
  • Ülkücü erkek iyidir, candır ama fazla huysuzlar. En azından benim tanıştıklarım öyle.

0|1
    0|0
  • bende bayılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Ağır başlı oluşlarındandır

0|1
    0|0
  • Uzak dur. arkadas tavsiyesi benden sana. sevgilim okulun reisiydi cook geri kafalilar ben cektim sen cekme. arkadaslarinida tanirim. cekicilikleri okul bitene kadar herkes pesnde falan snra cekicek olan sensin ;)

0|2
    0|2
    • Ekleyeyim duzgun falan da degiller kumalarin eksik olmaz.

• sen milletini seviyormusun gördüğün şeyler milletini sevmene ya da milliyetçi olmana engel oldu mu

• Onu demeye calistim belki eskiler oyledir derken Yeni nesilden yani. Etrafmdakiler hep oyle o sekilde tanidim onlari o yzden genelledim. Cokta Yanlis olmadigini biliyorsun bence:)
      *engel olmadi ama ulkucu denince aklima sadece bunlar geliyor. zamaninda canimin cok yanmasindandir belkide..

• hayalimde ki erkek <3

0|3
    0|1
    • hayalinden öte gidemedin mi canım

• hayalimi yaşıyorum mk kıt mısın :D

• bende aksini demedim. hayalin gerçekleşmiş dedim. :S

Yükleniyor...