Sizce savaşla barış getirilebilir mi?

Sizce savaşla barış getirilebilir mi? Getirilebilirse bu gerçek barış sağlar mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• savslar neden cikar ki ekonomik sebepler genellikle senaryo sudur. yeni kaynaklar arayan bati dogunun egitimsiz cahil insanlarini kiskirtarak kullanir bir kitle belirler bu kitle ulkede kaos yaratir bati gelir barisi sagladim der petrole ya da ihtiyaci neyse yeralti kaynaklari vs el koyar ma kimsenin ruhu duymaz. bugun dunyayi yoneten obamaya su soruyo sormak isterdim madem bariis destekliyorsunuz neden surekli savac ucaklari, silahlari yapiyorsunuz gercekten baris istiyorsaniz insanlara ac insanlara ekmek goturun egitim is goturun bakalim savas cikiyor mu? tabiki bu soruyo sordurtmazlar cunki cevap veremez. dedigim gibi savaslar maalesef hep egitimsiz fakir kalmis insanlari hedef alir ve kaybeden de hep onlardir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Teknik olarak kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Geçici olarak getirilir sadece.
    Sonraki nesiller bu savaşlar yüzünden kin tutarsa yine savaş kaçınılmaz olur ve bu kısır döngüye girer.

0|0
    0|0
    • Peki barış getirilmek için ne tür yöntemler kullanılabilir

• Barışçıl yöntemler bulunabilir anlaşmazlıklar çözülmeye çalışılır filan

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece insanlar ölür kazanan kaybedenin zenginliklwrine el koyar, öldürenler herzaman katildir, ölenlerin çogu masumdur, burada adalet beklemek saflıktır, adaletin olmadığı yerdede, sahte barış olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...