O Ses Türkiye'de yabancı şarkı söylenmesi doğru mu?

Programin adi o ses turkiye millet yabanci sarki soyluyo. Programin bence konseptine ters acaba yabanci ülkelerde ki ses yarismalarinda yabanci adam gidip turkce sarki soyluyo mu cok merak ediyorum

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyon mu her bokta yabancılara özenir olduk..

0|1
    0|2
    • Bende bu amaçla yazmisdim ama herkes farkli algiliyo

• :D :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Müzik global bir şey zaten format The Voice yarışmasından ingilizce fransızca italyanca farketmez. Her türlü insanı kucaklayan şarkı söyleme eyleminin hangi dilde söylediğinin önemi yoktur önemli olan duyulduğunda insanların hisleridir.

0|0
    0|0
  • The voice + ulke ismi ya la. Alakasi yok muzigin soylendigi dille.

0|0
    0|0
  • onmeli olan ses, hangi dilde olduğu değil

0|0
    0|0
  • O şarkı Türkiye değil ki yabancı yarışmacı katılmadıkça yabancı şarkı doğru

0|1
    0|0
  • O ses turkce degil ya programin ismi. Allah allaaah

0|0
    0|0
  • Ses yarismasi dil yarismasi degil. Tabikide normal

0|0
    0|0
  • turkish selling. d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ismin O ses Türkiye olmasinin sebebi yayınlandığı ülke Türkiye olduğu için Türkiye yani The Voice bir çok yabancı ülkede olduğu için isimlerde bunları birbirinden ayıran bir şey olmalı o da ülke ismi işte. Ayrica bunun yabancisi türkü yok müzik evrensel bir dil beğendiğin her şarkıyı söyleyebilirsin ve şahsen yabanci müzikleri Türk müziklerinden kat kat iyi buluyorum gerek sözleri gerek melodileri (Bazi istisnai türkçe şarkılar da var tabi)

0|0
    0|0
  • yabancı olarak genelde ingilizce söylüyorlar dünya dili sonuçta kendi dillerine o kadar hassas olan fransa da ki o ses yarışmasında bile ingilizce söylüyorlar türkçe dünya dili değil ki söylesinler

0|0
    0|0
    • Yabancı sarki soylemek isteyenleri bence almamalilar.

• Sesine guveniyosa turkce sarkida da kanitlayabliri bunu

• adele nin skyfall parçasını türkçe mi söyleyecek belki o şarkı hoşuna gidiyor müzik evrenseldir

• O ses türkçe mi ismi müziğin dili olmaz gereksiz yere triplenmenin bu kadari :D

1|0
    0|0
  • Offfff önemli olan sesin türk olması knk

0|0
    0|0
  • Evet bunda sorun ne ki? Sesin dili olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...