Türkiye 2015'de de Eurovision'a katılmayacakmış ne düşünüyorsunuz?

Ben katılsak iyi olurdu diye düşünüyorum hem adımız duyulur hem güzel bir etkinlik olurdu

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• isabet olmuş katılmamak bir avrupa yarışmasında ülkemizi avrupadan saymayan ülkelerin arasında ne işimiz var bizim bilen biliyor boş yere vakit kaybı harcamamış oluruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Katılsa heyecan olurdu güzel olurdu da çok da önemli bir şey değil bence.

0|0
    0|0
  • Yıllardır katılmıyoruz. Katilmadığımız için tvde yayınlamıyolar. Sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Kayıp değil ama gider "Alternatif" bir oluşuma katılırsak saçmalamış oluruz...

0|0
    0|0
  • Bazi ülkeler varligimizi unutuyor gibi :D
    Katilsaydik iyi olurdu bence

0|0
    0|0
  • 2014' de katılmadı. 2014'de ne düşündüysek 2015'de de onu düşüncez :D

0|0
    0|0
    • 2014 de katılsaydık güzel olurdu o sakallı kadından iyi biri çıkarırdık en azından

• Kısmet buymuş ama eğer 2015 de katılırsak güzel olur

• Sinan Akçılın katılmasından iyidir beh :D

0|0
    0|0
  • Biz bariz :D

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• katilmasin sanki orada çikip turkce mi soyluyoruz
    diyor @neolsun55

1|0
    0|0
  • Sertap Erenerden Sora Çıkan Sanatçıların Katılmaması Gerektiğini Düşünüyorum. Bundan Sonra Çıkacaklarda Kazanamıyacaklarını Bilsinler Yani. Can Bonomo Gibi İki Aylık Birini EUROVISION'a Yollayan Türkiyeden Ne Bekliyosun Sagopa Kajmerler Kıyaslanırken.

0|0
    0|0
  • asya pasifik yayın birliğine katılcaz bakalım orası nasıl olacak ay ne güzel çançinçon lar olcak japonlar çekik çekik hatunlar yerim ya :))

0|0
    0|0
  • Erasmus öğrencileri ". r. spu", Eurovision tu kaka. Avrupa ile iligli herşey artık reddediliyor. Türkiye'nin yeni hedefi Libya, Sudi Arabistan benzeri bir ortadoğu ülkesi olmak.

0|0
    1|0
  • Azerbaycan kime oy verecek bunu tartışmaya başlayalım

0|0
    0|0
  • Asya-Pasifik Şarkı Yarışması'na maNga "Fazla Aşkı Olan Var Mı?" şarkısı ile katılacak.
    turkgitar.net/.../1580-manga-asya-pasifik-sarki-yarismasina-katilacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...