Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu resmin sonuna gelmiş bulunmaktayım. yorumlarınızı bekliyorum eksik , yanlış vs. gördüğünüz bir şey? link?

sv102.piclect.com/f001d83bd/o/14/09/30/img5195.jpg

buyrun dostlar , eleştirilere açığım :) eccopigment kalemle yapılmıştır. resmin aslı yağlı boyadır.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• o yazan nedir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben beğenmedim, alına ve kaşlara bak çok kötü.
    Alını neden bu kadar kel bunun.

0|0
    0|0
    • kaşları öyle, ben ne yapayım :)

• Hadi kaşları öyle, alnı niye öyle çok bozuk bir şekil ve çok açık, saçının yarısı yok diğer yarısına da bir şeyler takılmış gibi.

• eline sağlık güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Bırak kahloyu mahloyu kürşadı çiz

0|0
    0|0
  • gideri var :) duvarımı hakediyo açıkçası :))

0|0
    0|0
  • Serap bu kimin resmi acabaa ilk basta birsey anlamadim ama gozume baktikca guzel gelmeye basladi ellerin dert gormesin

0|0
    0|0
    • Frida Kahlo

• hayır sipariş almıyorum. yani para kazanma amaçlı resim yapmıyorum. kendim ara sıra istedikçe yapıyorum manzara ve portre çalışmaları. hobi olarak.

• Seninle gercekten tanismak isterim. Bende fotografa merakliyim manzara doga hayvan resimleri filan

• eline sağlık güzel olmuş

0|0
    0|0
  • bu kahlo şey mii? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Burunla dudak arasında oynama yapabilirsin sanki. Burnun alt kısmındaki o siyah kısım bıyığımsı durmuş biraz. Onun dışında ellerine sağlık.

0|0
    0|0
    • bıyıklı zaten... orijinal hali o :) tek kaş ve bıyıklıdır kahlo

• Yok o yandaki iki çizgiden bahsetmiyorum ben :D Burun biraz daha bir bıyık gibi durmuş pala bıyık gibi diyim yani :D

Yükleniyor...